Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Certyfikaty Doskonałości 2011 TripAdvisor
dla 4 hoteli Grupy Orbis28-06-2011


Novotel Katowice Centrum, Mercure Kasprowy Zakopane, Mercure Gdańsk Hevelius oraz Mercure Poznań otrzymały prestiżowy Certyfikat Doskonałości 2011, przyznawany przez TripAdvisor - największy na świecie portal turystyczny.


Certyfikat Doskonałości TripAdvisor jest wyznacznikiem jakości w hotelarstwie i jest ceniony przez całą branżę, jako nagroda potwierdzająca najwyższe standardy, a dla gości hotelowych to wiarygodna rekomendacja, z której chętnie korzystają. Nagrodzone obiekty Grupy Hotelowej Orbis otrzymały wysoką notę „4” w pięciostopniowej skali. Certyfikaty Doskonałości są przyznawane w procesie ostrej selekcji, na podstawie obiektywnej oceny ekspertów z TripAdvisor oraz osób podróżujący, których opinie są zbierane i opracowywane przez portal. Tym cenniejsza jest to nagroda dla polskich hoteli, które znalazły się w światowej czołówce.


- Jesteśmy dumni, że aż cztery nasze hotele zostały wyróżnione spośród tysięcy hoteli. Certyfikat Doskonałości TripAdvisor świadczy o najwyższej jakości usług, komforcie, doskonałym serwisie i kuchni, a także unikalnym charakterze każdego hotelu – mówi Joanna Świerkosz, Dyrektor Marketingu Grupy Hotelowej Orbis.

- Jest to także potwierdzenie, że teraz w Polsce świadczymy usługi, które są na najwyższym światowym poziomie. Polskie hotele marki Novotel i Mercury reprezentują godnie swoje marki. To widzą i doceniają zarówno eksperci, jak i goście.


TripAdvisor to największy na świecie internetowy serwis turystyczny, którego celem jest optymalne zaplanowanie wypraw turystycznych, wycieczek, wakacji, podróży służbowych i innych wyjazdów w skali globalnej.


Komentujesz: Certyfikaty Doskonałości dla Hoteli Grupy Orbis

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Tagi: podróże, hotel orbis, hotel novotel, tripadvisor, certyfikat doskonałości


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie