Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

„Bliżej incentive travel” na TT Warsaw06-07-2011


Jakie nowe trendy pojawiają się w turystyce biznesowej na świecie? Dlaczego warto korzystać z profesjonalnych dostawców usług incentive travel? Co wpływa na efektywność organizowanych podróży motywacyjnych? Odpowiedzi na te zagadnienia znajdą uczestnicy konferencji „Bliżej incentive travel” odbywającej się 22 września, podczas XIX Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw 2011.


- Incentive travel stanowi bardzo ważny dział turystyki, któremu sporo uwagi poświęcimy również podczas targów TT Warsaw. Tutaj bowiem odpowiednich miejsc, usług i nowych pomysłów szukają zarówno profesjonalni organizatorzy konferencji, szkoleń, wyjazdów motywacyjnych, integracyjnych, jak również pracownicy firm zajmujących się przygotowywaniem delegacji - mówi Urszula Potęga, prezes zarządu spółki MT Targi, organizatora TT Warsaw.


Podczas jednego z paneli konferencji „Bliżej incentive travel” prowadzący będą odpowiadać na pytanie: czy i dlaczego warto korzystać z profesjonalnych dostawców usług związanych z organizacją podróży służbowych. Uczestnicy dowiedzą się na czym polega różnica pomiędzy organizacją podróży przy wykorzystaniu Internetu, a z pomocą profesjonalnego dostawcy. Ponadto wskazane zostaną różnice pomiędzy prawdziwym incentive travel a ofertami typu All inclusive.


- Podróże motywacyjne nie znają granic. Udane incentive travel można zorganizować zarówno w Polsce jak i odległych miejscach na świecie. TT Warsaw daje możliwość poznania zarówno naszych krajowych propozycji jak również ofert z ponad 60 krajów. Na narodowych stoiskach można znaleźć liczne propozycje i kreatywne pomysły na wykorzystanie w incentive travel potencjału turystycznego poszczególnych regionów świata - dodaje Potęga.


Wśród wystawców TT Warsaw nie zabraknie profesjonalnych i doświadczonych organizatorów turystyki biznesowej. Swoje oferty przedstawią również touroperatorzy, agenci, obiekty noclegowe, w tym hotele, sanatoria, wellness&spa czy pensjonaty i przewoźnicy. Ponadto obecne będą narodowe, regionalne i lokalne organizacje turystyczne, urzędy marszałkowskie, powiaty, miasta i gminy, oraz branżowe izby i stowarzyszenia czy towarzystwa ubezpieczeniowe.


Udział w konferencji przygotowanej przez Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel (SOIT) jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji na targi za pośrednictwem strony www.ttwarsaw.pl/rejestracja


Komentujesz: Bliżej incentive travel na TT Warsaw

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: warszawa, tt warsaw, targi turystyczne, międzynarodowe targi turystyczne


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie