Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Biuro PLL LOT w Złotych Tarasach otwarte!

07-06-2010
Warszawa, 7 czerwca 2010 – W środę 2 czerwca br. w centrum handlowym Złote Tarasy otwarte zostało nowe Biuro Sprzedaży PLL LOT. To już trzecie, obok placówek w Hotelu Marriott oraz na terenie Sejmu RP, biuro LOT-u w stolicy.


Zainteresowanie otwarciem było ogromne, Biuro odwiedziło kilkuset klientów. Sprzedano 73 bilety i wiele gadżetów. Największą popularnością cieszyły się modele samolotów oraz zabawki dla dzieci.

Z okazji otwarcia, wszyscy klienci LOT-u, którzy 2 czerwca odwiedzili Biuro w Złotych Tarasach i zakupili bilet na jedno z prawie sześćdziesięciu połączeń z siatki połączeń LOT, otrzymali rabat w postaci zniesienia opłaty za wystawienie biletu, która w
w przypadku połączeń międzynarodowych wynosi 90 złotych, a w przypadku połączeń krajowych – 50 złotych. Dodatkowo, każdy klient, który wykupił w nowym biurze bilet w dniu otwarcia, otrzymał od PLL LOT wyjątkowy upominek, a także mógł wziąć udział w losowaniu atrakcyjnych nagród.

W nowej placówce można skorzystać z pełnej oferty LOT-u – wykupić bilet, ubezpieczenie na podróż, wynająć samochód i zarezerwować hotel. Dodatkowo od 1 sierpnia 2010 roku klienci LOT-u będą mogli także dokonać odprawy na swój rejs, co znacznie ułatwi podróż, eliminując konieczność poświęcenia czasu na dokonanie odprawy na lotnisku. LOT będzie zapewniał klientom Biura bezpłatny transport na lotnisko oraz możliwość pozostawienia bagażu w Biurze w celu jego dalszego przekazania do samolotu.

Ponadto na klientów Biura w Złotych Tarasach czeka zupełna nowość – sklep z gadżetami lotniczymi, co jest nie lada gratką dla kolekcjonerów i fanów lotnictwa. Jest to doskonała okazja, aby nabyć przedmioty zupełnie wyjątkowe, dotąd niedostępne w regularnej sprzedaży.

źródło: PLL LOT

Komentujesz: Biuro PLL LOT w Złotych Tarasach otwarte!

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie