Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Bitwa na Głosy w Białce Tatrzańskiej01-07-2011


Już od ponad tygodnia Terma Bania w Białce Tatrzańskiej tętni życiem. Atrakcji jest wiele, a w najbliższą sobotę będzie ich jeszcze więcej. Terma Bania wraz z Radiem Zet zaprasza na Lato Zet w Białce Tatrzańskiej. W ramach imprezy odbędą się koncerty laureatów telewizyjnego show “Bitwa na Głosy”: Piotra Kupichy, Urszuli Dudziak i Haliny Mlynkovej.


Pierwsza sobota lipca upłynie pod znakiem przeróżnych – głównie muzycznych atrakcji na Bani. Na scenę u podnóża Kotelnicy zawitają gwiazdy programu „Bitwa na Głosy”. Piotr Kupicha, Urszula Dudziak i Halinka Młynkowa.

Rywalizacja znanych wszystkim wykonawców polskiej sceny muzycznej zyskała w czasie telewizyjnego show ogromną rzeszę fanów. Teraz będzie okazja, by ponownie posłuchać ich przebojów. Na żywo i w okolicznościach pięknej, tatrzańskiej przyrody. Pojawią się już o godzinie 17.00.


Jednak to nie jedyne punkty programu tegorocznego Lata ZET na Bani. Już od południa będzie działać miasteczko Radia Zet, a w nim rozmaite atrakcje dla wszystkich. Bez względu na wiek. Nie tylko konkursy i animacje dla najmłodszych w specjalnie wydzielonej strefie Fundacji Radia Zet. Także starsi uczestnicy pikniku znajdą coś dla siebie.


Lipcowy weekend na Bani zapowiada się niezwykle ciekawie. Warto przy tym wspomnieć, że to początek przedsięwzięć rozrywkowych tego lata w Białce Tatrzańskiej. Wakacje A.D. 2011 to początek projektu “Kultura na Bani”, co owocować będzie cyklicznymi imprezami pod auspicjami nowootwartego kompleksu basenów termalnych.


Komentujesz: Bitwa na Głosy w Białce Tatrzańskiej

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: białka tatrzańska, bania, terma bania, bitwa na głosy


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie