Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Drugie w historii zawody Red Bull X-Fighters w Polsce20-05-2011


Oficjalna sprzedaż biletów na warszawską edycję zawodów Red Bull X-Fighters rusza 25 maja. Pierwsze sportowe zawody na Stadionie Narodowym odbędą się 6 września, na chwilę przed jego oficjalnym otwarciem. Będzie to piąty przystanek tegorocznej serii i drugie w historii zawody Red Bull X-Fighters w Polsce.


25 maja o godz. 10.00 wystartuje internetowa sprzedaż biletów, dzień później (26 maja) bilety na Red Bull X-Fighters będą do nabycia w wybranych punktach Eventim, salonach Empik, sklepach Media Markt i Saturn. Dla wielbicieli freestyle motocrossu organizatorzy przewidzieli aż 45 tysięcy miejsc. Informacje o cenach biletów i sektorach będą dostępne w dniu rozpoczęcia sprzedaży na stronach organizatora.


*Od 2001 r. Red Bull X-Fighters pojawiają się w unikalnych miejscach, gdzie zwykle nie można zobaczyć tej klasy przedsięwzięć sportów motorowych. Ta seria FMX podróżuje po całym świecie, zatrzymując się w najsłynniejszych miastach i spektakularnych lokalizacjach. W swojej dziesięcioletniej historii zawody odbyły się m.in. na arenach walk byków w Meksyku (Mexico City) i Hiszpanii (Walencja i Madryt), przed Sfinksem w Gizie (Egipt), na Placu Czerwonym w Moskwie (Rosja), a także w brazylijskiej metropolii Rio de Janeiro oraz w Wiecznym Mieście Rzymie (Włochy). W Polsce pierwsza edycja zawodów odbyła się w 2008 roku. Było to uroczyste zamknięcie Stadionu X-lecia.


Tegoroczna seria 15 kwietnia wystartowała w Dubaju. Kolejne zawody odbędą się w stolicy Brazylii (28 maja), w Rzymie (25 czerwca), Madrycie (15 lipca) i Warszawie (6 sierpnia), a na wielki finał Światowa Seria zawita do Sydney (17 września), po raz pierwszy w 10-letniej historii zawodów.


Dodatkowe informacje dostępne na stronie www.redbull.pl


Komentujesz: Bilety na Red Bull X-Fighters jeszcze w maju!

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Tagi: zawody, warszawa, stadion narodowy, x-fighters, red bull


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie