Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Bilety lotnicze w smartfonie03-11-2011


Polska firma Petra Systems, tworząca oprogramowanie na urządzenia mobilne, przygotowała aplikację do zakupu biletów lotniczych przez telefony nowej generacji. Korzystać z niej mogą użytkownicy smartfonów z systemem Android oraz iOS.


Aplikacja umożliwiająca rezerwację oraz zakup biletów lotniczych za pomocą smartfonów przygotowana została w wyniku współpracy pomiędzy Petra Systems, a firmą Sonata Travel, właścicielem portalu lataj.pl. Do końca roku aplikacja zostanie udostępniona użytkownikom smartfonów z systemem Android oraz iOS.


- Obecnie kończymy tworzenie aplikacji dla Sonata Travel. Wierzymy, że to rozwiązanie znacznie poszerzy oraz ułatwi możliwość zakupu biletów lotniczych. Dzięki opracowanemu algorytmowi, możliwe jest bowiem wyszukiwanie lotów bez konieczności połączenia z internetem. Opcja ta jest szczególnie praktyczna gdy musimy wyszukać połączenie, a nie mamy dostępu do sieci, np. w samolocie – powiedział Mirosław Fabryczny, prezes zarządu Petra Systems.


Źródło: DziennikTurystyczny


Komentujesz: Bilety lotnicze w smartfonie

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: rezerwacje, bilety lotnicze, smartfony, bilety przez telefon


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


  • rzyrzaku

    Niesamowite co to w dzisiejszych czasach mozna. Jak ja bylem w waszym wieku to jedynym wielofunkcyjnym urzadzeniem byl grzebien. Ja sie nim czesalem a babcia na nim grala. A teraz nawet telefonem...

    rzyrzaku

Zgłoś nadużycie

Skomentuj artykuł