Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Druga edycja największego festiwalu muzyki elektronicznej na Podlasiu02-06-2011


23 września, na terenie kompleksu Węglowa w Białymstoku rozpocznie się druga edycja Białystok Up To Date Festival. 1 czerwca organizatorzy ujawnili kilkunastu artystów, którzy wystąpią podczas tegorocznej edycji imprezy. Znaleźli się wśród nich m.in.: Robert Hood (live), Looptroop Rockers, Biosphere (live) oraz rodzima grupa hip-hopowa, Parias. Jednak to nie wszystko! Nazwiska kolejnych artystów poznamy już za miesiąc.


Białystok Up To Date Festival jest swego rodzaju platformą, łączącą muzykę z innymi dziedzinami sztuki.

- Eklektyczna muzyka elektroniczna oraz niebanalny hip-hop w połączeniu z innymi, nieraz bardzo odległymi aktywnościami twórczymi mają na celu porwanie umysłu i… ciała na oddaloną od codzienności zaklętą wyspę, dzielnie stawiającą opór morzu banalności i tandety - przyznają organizatorzy.


Zeszłoroczna, pierwsza edycja była zaskoczeniem dla wszystkich. Zestaw trzech scen muzycznych, w połączeniu z wyjątkową oprawą audiowizualną, zawodami bmx oraz performance'ami teatralnymi, przyniosła piorunujący efekt i pozytywnie zaskoczyła samych organizatorów. Wystąpili wtedy m.in. Abradab, Pezet, Małolat, Eldo, Sandwell District, Sunchase oraz Ebola.


Charakterystycznym punktem Białystok Up To Date jest projekt Ambient Park, impreza przedbiegowa, która odbywa się półtora miesiąca przed finałem festiwalu. 15 sierpnia 2011 roku na białostockich Plantach powstanie scena, zaś z głośników, skrupulatnie rozmieszczonych w alejkach parku, popłyną kojące ambientowe dźwięki, które w zestawieniu ze specjalnie przygotowaną oprawą, utworzą niespotykaną na skalę Europy całość. 


Więcej informacji na stronie www.bialystokuptodate.pl

 

Zobacz także:

Muzyczne lato festiwalowe w Polsce


Komentujesz: Białystok Up To Date Festival 2011

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: festiwal muzyczny, białystok, podlasie, letnie festiwale, up to date festival, muzyka elektroniczna


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie