Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Białystok Up To Date Festival – kolejne gwiazdy11-07-2011


5 lipca ogłoszono kolejnych artystów, którzy wystąpią na trzech scenach Białystok Up To Date Festival 2011 oraz w Ambient Parku.


Do grona artystów, którzy w dniach 23-24 września wystąpią na terenie kompleksu Węglowa w Białymstoku dołączyli: Dope D.O.D., Scratch Perverts , Łona, Coco Bryce, Silent Servant, Aux88 pres. Black Tokyo live!, Diox & The Returners, Ed Cox, Yagya live!, Pleq live!


Ogromnym zaskoczeniem, a zarazem miłą niespodzianką dla fanów ambientu* jest wiadomość o występie Roberta Henke, którego live act będzie można usłyszeć już 15 sierpnia na terenie białostockich plant.

Jego wizyta w Białymstoku to rezultat marzeń organizatorów i przygotowań samego artysty. Specjalnie na potrzeby festiwalu, w oparciu o topografię białostockiego parku zaprojektował on specjalny live act w technologii surround.


Wieczorne koncerty w parku odbędą się przy wizualnym akompaniamencie instalacji multimedialnej autorstwa audiowizualnego artysty Osmo, tańca współczesnego studia tańca DanceOFFnia oraz kreatywnej działalności Rady Puchaczy.


Pierwsza informacja o tegorocznych gwiazdach festiwalu pojawiła się na początku czerwca. Wśród ogłoszonych gwiazd znaleźli się wtedy się m.in.: Robert Hood (live), Looptroop Rockers, Biosphere (live), Slugabed oraz Parias.

Organizatorzy wydarzenia zaznaczają jednak, że nie postawili jeszcze kropki nad muzycznym składem Białystok Up To Date Festival 2011. Informacje o kolejnych artystach pojawią się już wkrótce i mają być niemniej spektakularne jak dotychczasowe.

Trzymamy za słowo!


*Ambient jest gatunkiem muzyki elektronicznej, wyróżniającym się odejściem od linearnie rozwijanej linii melodycznej, charakterystycznej dla klasycznej muzyki elektronicznej na rzecz luźnych kompozycji. Znaczącą rolę w wielu produkcjach ambientowych odgrywa natura, będąca w tym wypadku źródłem inspiracji dla twórców.

Źródło: Wikipedia


Więcej informacji na stronie www.bialystokuptodate.pl

 


Zobacz także:

Muzyczne lato festiwalowe w Polsce


Komentujesz: Białystok Up To Date Festival - kolejne gwiazdy

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: festiwal muzyczny, białystok, podlasie, letnie festiwale, muzyka elektroniczna


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie