Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Białystok pod znakiem Ambientu


13-08-2012


Panuje dosyć powszechne przekonanie, że przyroda i muzyka to odrębne światy, których sąsiedztwo żadnej ze stron nie wychodzi na zdrowie. Nawet jeśli tak jest, to bywa również zupełnie odwrotnie, przynajmniej raz w roku.

15 sierpnia, o godz. 13:00 rozpocznie się kolejna edycja białostockiego Ambient Parku, czyli widowiskowego przedstawienia będącego przedsmakiem festiwalu Original Source Up To Date.

- Ambient, muzyka inspirowana naturą rozleje się po parkowych alejach, rozbudzi wyobraźnię, przetka uszy i płuca. Masę wrażeń, których dostarczą instalacje multimedialne i niekonwencjonalna iluminacja zespołu parkowego. Ambient Park jest wydarzeniem prorodzinnym i ekologicznym, dlatego dołożymy starań, by przyroda, muzyka i wiele naturalnych dla spacerowiczów atrakcji skłaniały do poszukiwania harmonii i delektowania się najpiękniejszym (naszym zdaniem) miastem na świecie – czytamy na stronie organizatora.

W tym roku wieczór uświetni kolejna legenda muzyki ambientalnej, William Basiński, amerykański artysta spod znaku awangardy i ambientu. Jego wieczorny koncert z wykorzystaniem magnetofonów szpulowych i komputera wykonywany ze sceny, która zawiśnie nad taflą wody, zwieńczy kolejny sierpniowy dzień pod znakiem Ambient Park.W programie Ambient Parku:

13:00 ambient - program muzyczny przygotowany przez organizatorów (muzyka wyselekcjonowana z myślą o Białostoczanach spędzających popołudnia w parku)
20:30 osmo live!
21:30 kepa yew & dorota morek live!
22:30 william basinski live!

 Szczegółowe informacje na stronie www.uptodate.pl


Komentujesz: Białystok pod znakiem Ambientu

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Tagi: białystok, up to date festival, ambient park


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie