Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Bezpłatne szkolenia przed EURO 2012

 

01-02-2011


Pod koniec stycznia ruszyły kolejne bezpłatne szkolenia dedykowane branży i środowisku turystycznemu, realizowane w ramach projektu „Już dziś nastaw się na sukces – EURO 2012 – nasze kwalifikacje, nasza wygrana”. Organizatorem jest Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna.


Mistrzostwa Euro 2012 to ogromna szansa zarówno dla Gdańska, jak i całego regionu pomorskiego. Musimy być perfekcyjnie przygotowani, zwłaszcza w kontekście zapewnienia przyjezdnym – wielbicielom sportu – bezpieczeństwa i obsługi na najwyższym poziomie. Sukces i powodzenie w dużym stopniu zależeć będzie zatem od osób, które mają bezpośredni kontakt z klientem, turystą, kibicem, dlatego zdecydowaliśmy się na realizację projektu ukierunkowanego na wsparcie kadr zatrudnionych w sektorze turystyki – powiedziała Marta Chełkowska, prezes PROT.


Tematyka szkoleniowa jest zróżnicowana, każdy zainteresowany ma znaleźć coś dla siebie w zależności od potrzeb, charakteru wykonywanej pracy czy problemów jakie napotyka. Część szkoleń kończy się uzyskaniem tytułu zawodowego (np. kierownik ds. bezpieczeństwa), co ma zwiększać konkurencyjność osób na rynku pracy, a także zapewnić profesjonalna obsługę zbliżających się Mistrzostw Euro 2012.


Akademia marketingu, budowanie marki miejsca poprzez event, profesjonalna obsługa klienta (w tym animator seniora, animator dziecięcy), zarządzanie bezpieczeństwem imprez masowych to tylko niektóre propozycje PROT. Wszystkie tematy szkoleń, wraz z dokładnym ich opisem, harmonogram realizacji, jak również inne informacje zawarte zostały na stronie projektu: www.turystyka.pomorskie.pl.


Źródło: dziennikturystyczny.pl


Komentujesz: Bezpłatne szkolenia przed EURO 2012

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: gdańsk, euro 2012, szkolenia, pomorskie


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie