Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Beskid Niski 2011 Survival Expedition20-09-2011


W poniedziałek, 19 września wyruszyła kolejna wyprawa Fundacji Jaśka Meli ''Poza Horyzonty'' – Beskid Niski 2011 Survival Expedition. Mela i dziesięciu niepełnosprawnych uczestników zmierzy się z dwunastodniową, survivalową ekspedycją po najdzikszych zakątkach polskich gór.


Beskid Niski 2011 Survival Expedition to najnowszy projekt wyprawowy Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty. To kolejna, po wyprawach Elbrus 2009 i El Capitan 2010, inicjatywna Fundacji, poprzez którą organizatorzy chcą doweiść, że osoby niepełnosprawne mogą żyć aktywnie, podróżować i robić rzeczy wielkie. A nawet ekstremalne!


Tym razem na wyprawę wyruszyło 10 osób niepełnosprawnych - podopiecznych fundacji - aby razem zmierzyć się z ok. 150 km trasą w Beskidzie Niskim i Bieszczadach, do dziś najdzikszych pasmach górskich w Polsce. W trakcie wyprawy uczestnicy spróbują wielu różnych aktywności, taki jak: trekking górski, zajęcia linowe, survival, orienteering, przeprawa kajakowa, jazda konna, kolarstwo przełajowe i wiele innych.


Wyprawę poprowadzi doświadczony specjalista i instruktor survivalu, Tomek Deroń razem z ekipą Selenge. Podczas wyprawy będzie kręcony film, a zmagania uczestników wyprawy będzie można śledzić na Facebooku i blogu beskid.pozahoryzonty.org.

 

Nad wyprawą patronat honorowy objęli Marszałek Województwa Małopolskiego oraz Podkarpackiego.


Komentujesz: Beskid Niski 2011 Survival Expedition

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Tagi: beskid niski, jasiek mela, beskid niski 2011 survival expedition, poza horyzonty


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie