Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Salon Ballada na Lotnisku Chopina ponownie otwarty24-12-2011


Salon Executive Lounge Ballada na Lotnisku Chopina ponownie zaprasza pasażerów. Po remoncie i zmianie wystroju salon jest teraz jeszcze bardziej elegancki i komfortowy.


Ballada jest jednym z czterech salonów Executive Lounge funkcjonujących na Lotnisku Chopina w Warszawie. Znajduje się w strefie Schengen na poziomie odlotów, w pobliżu centralnej strefy kontroli bezpieczeństwa w nowej części terminala. Otwarty jest przez całą dobę.


Po remoncie salon ma nowy wystrój wzorowany na wystroju salonu LOT Business Lounge Polonez: ściany obite drewnianą boazerią, wygodne skórzane kanapy i fotele. Do dyspozycji gości jest szerokoekranowy telewizor i dwa stacjonarne stanowiska komputerowe z bezpłatnym dostępem do Internetu (salon objęty jest także sygnałem bezprzewodowego dostępu do Internetu).


W barku na pasażerów czekają zimne i ciepłe napoje, alkohole oraz różnorodne przekąski i słodycze. Codziennie dostarczana jest aktualna prasa, można także przeczytać i zabrać na pokład samolotu czasopisma life-style’owe. Część tytułów dostępna jest na iPadach.


Z salonu korzystać mogą pasażerowie klasy biznes (z wyjątkiem osób podróżujących liniami lotniczymi, zrzeszonymi w aliansie Star, dla których przeznaczony jest salon LOT Business Lounge Polonez) a także posiadacze karty Dobry Start i innych wybranych kart lojalnościowych lub kredytowych.


Pozostali pasażerowie mogą korzystać z oferty Ballady (a także wszystkich pozostałych salonów ExL na Lotnisku Chopina) odpłatnie. Wszystkie atrakcje dostępne są po wniesieniu jednorazowej opłaty w wysokości 98,40 PLN brutto od osoby.


Źródło: aeronews.pl


Komentujesz: Ballada na Lotnisku Chopina

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: warszawa, lotnisko, okęcie, executive lounge


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie