Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Austriacka strefa odpoczynku w Sopocie11-08-2011


13 sierpnia na sopockiej plaży koło Grand Hotelu wystartuje austriacka strefa odpoczynku. Na turystów wypoczywającyh nad Bałtykiem będzie czekało mnóstwo atrakcji – wygodne leżaki, świetna muzyka i przede wszystkim wielki bar w całości wykonany z lodu. Przy lodowych stolikach, w lodowych szklankach, serwowana będzie austriacka woda mineralna.


Organizator imprezy – austria.info – w nietypowy sposób chce zachęcić Polaków do zimowych wyjazdów na narty. Dzień pod hasłem „Słońce, narty i śnieg=Austria” rozpocznie się od dużej niespodzianki. Organizatorzy nie zdradzają wprawdzie szczegółów, ale od rana radzą wypatrywać wśród sopockich wydm najprawdziwszych narciarzy.


- Celem imprezy nie jest promocja oferty któregoś z biur podróży, chodzi tu o promocję idei - jeśli na narty, to tylko do Austrii – mówi Franca Kobenter, szefowa austriackiego biura informacji turystycznej.


Wszyscy, którzy w sobotę zdecydują się odwiedzić austriacką strefę wypoczynku dowiedzą się, gdzie najlepiej wybrać się na zimową wyprawę, które regiony przygotowały najlepszą ofertę dla początkujących narciarzy, a które nastawione są na zawodowców.


Oprócz orzeźwiającej źródlanej wody serwowanej w lodowych szklankach, wygodnych leżaków i odprężającej muzyki organizatorzy przygotowali również konkurs. Wszyscy, którzy odwiedzą austriacką strefę wypoczynku w Sopocie będą mieli szansę wygrać tygodniowy pobyt w luksusowym ośrodku narciarskim w Bad Gastein.


Termin: 13 sierpnia, godz. 11.00
Miejsce: Sopocka plaża na przeciwko Grand Hotelu


Źródło: turystyka.wp.pl


Komentujesz: Austriacka strefa odpoczynku w Sopocie

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: sopot, nad morzem, plaża, nad bałtykiem, grand hotel


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie