Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Kraków na Euro 201206-06-2012


Treespot Kraków uruchomił aplikację mobilną dla kibiców Euro 2012 skierowaną zarówno dla turystów, jak i mieszkańców miasta. Pozwala ona śledzić na bieżąco wydarzenia związane z mistrzostwami i wyszukiwać praktyczne informacje o Krakowie. Dostępna jest w językach polskim i angielskim i można ją bezpłatnie pobrać na urządzenia z systemem Android.


– Z tej wyjątkowej okazji dodaliśmy do systemu Treespot Kraków wydarzenia mające związek z Euro 2012 – takie jak terminarz mistrzostw, imprezy w Strefie Kibica Fun, otwarte treningi i wiele innych – mówi Marcin Turkot, specjalista ds. promocji Treespot Kraków.

– Dzięki aplikacji każdy kibic będzie mógł błyskawicznie dowiedzieć się, w którym lokalu może oglądać mecze albo gdzie zdobyć autograf piłkarza ulubionej reprezentacji – dodaje.


Dla kibiców spoza Krakowa, tych, którzy nie znają miasta, zostały przygotowane specjalne materiały na temat komunikacji miejskiej, wypożyczalni samochodów, numerów i postojów taksówek oraz stref parkowania w centrum miasta. Aplikacja będzie także podpowiadać, gdzie w pobliżu znajdują się bankomaty i kantory, informacja turystyczna, miejsca, w których można dobrze zjeść czy też hotele i hostele. Treespot będzie też dobrym doradcą dla wszystkich, którzy oprócz oglądania transmisji meczów swoich idoli będą chcieli zakosztować krakowskiego życia, zarówno imprezowego, jak i kulturalnego. Baza danych wszystkich najważniejszych krakowskich koncertów, wystaw, festiwali, spotkań z ciekawymi osobami będzie na bieżąco uzupełniana i aktualizowana.


W Treespot Kraków znalazł się również specjalny przewodnik dla tych, którzy bynajmniej nie pałają miłością do piłki nożnej – każdy, kto nie lubi tego sportu, znajdzie w serwisie podpowiedzi, gdzie można uwolnić się od wszechobecnego szaleństwa mistrzostw.

– Na pewno bardzo trudno będzie uniknąć futbolowych skojarzeń, przebywając w Krakowie podczas Euro 2012, aczkolwiek – nic straconego: skoro wszyscy kibice będą przebywali w określonych miejscach miasta, można chodzić tam, gdzie ich nie będzie. Treespot podpowie, jakie to miejsca – podsumowuje Marcin Turkot.


Aplikacja „Kraków na euro” jest darmowa. Można ją pobrać na platformę Android z Google Play.


Szczegółowe informacje na stronie www.krakow.treespot.pl


Komentujesz: Aplikacja mobilna dla krakowskich kibiców

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Tagi: kraków, euro 2012, treespot


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie