Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Antykryzysowa Wisła

20-05-2009

 

Już w najbliższy piątek rusza „Wisła za Półdarmo”. Prawie 80 miejsc - hotele, restauracje, punkty usługowe i rozrywka – wszystko przecenione o 50 proc. – to niepowtarzalna okazja by właśnie teraz, w piękny majowy weekend odwiedzić Perłę Beskidów.

 

 

Walczymy z kryzysem i inflacją! Od 22 do 24 maja w Wiśle będzie tanio, nawet bardzo tanio. Nocleg dostępny już od 20 zł, do wyboru 45 pensjonatów, hoteli i prywatnych kwater. Kiedy złapie nas głód górale zaserwują wiślańską kapuśnicę, placki z wyrzoskami (ok. 7,5 zł) ale i naleśniki i pizzę, w akcji bierze udział 17 restauracji, cukierni i pubów – będzie z czego wybierać. Bardziej wymagających turystów z pewnością ucieszy wszystko za połowę ceny w restauracji Panorama w Stoku, jednym z najlepszych wiślańskich hoteli.

 

„Wisła za Półdarmo” to też świetna okazja do zapoznania się z atrakcjami Perły Beskidów. Leżąca u źródeł największej polskiej rzeki, podzielona jest kilkoma dolinami. W tej pięknej scenerii rozgrywać się będzie gra terenowa Zdobądź Wisłę i Hi-Tec Przygodowy mini Rajd Wisły. Wisła w grze terenowej podzielona zostanie na strefy: jedną obejmującą centrum Wisły – to propozycja dla rodzin, oraz drugą – bardziej wymagającą, „planszą” będzie cały teren miasta. Mini Rajd to najbardziej ekstremalny etap „zdobywania” Wisły – uczestnicy będą mieli do pokonania trasę biegu na orientację po szczytach gór wokół Wisły.

 

A na koniec, w niedzielę szalony Dzień Barana: konkursy m.in. ustrzel barana, wybory największego barana Wisły, wspólne beeeczenie i zjazd baranów, czyli osób spod znaku barana, o nazwisku Baran, Baranowski itp.

 Komentujesz: Antykryzysowa Wisła

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie