Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Kampania promocyjna "Mazury Cud Natury" doceniona!11-01-2011

 

Urząd marszałkowski w Olsztynie poinformował, że szwajcarska Fundacja "New7Wonders", organizator światowego plebiscytu na 7 Nowych Cudów Natury, uznała działania polskiego finalisty za najbardziej twórcze w wykorzystywaniu mediów do promocji swojej kandydatury.


Fundacja "New7Wonders" podkreśliła, że twórcze podejście, jakie pokazały Mazury, jest szczególnie istotne w przypadku mniej rozpoznawalnych w świecie kandydatur. Pozwala im bowiem szerzej zaistnieć w świadomości wszystkich osób śledzących zmagania w konkursie na 7 Nowych Cudów Natury.


"Cieszy nas, że zostaliśmy docenieni na międzynarodowym forum za kampanię, na której oparliśmy promocję naszego regionu" - powiedział PAP Robert Szewczyk z Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie. Przypomniał, że już wcześniej akcja promocyjna "Mazury Cud Natury" była wyróżniana przez branżowe instytucje w kraju.


Jak zauważyli organizatorzy plebiscytu, kraje takie jak Polska były przez wiele lat nieobecne na rynkach światowej turystyki i gospodarki. Nie mogły więc pokazywać swojego piękna. Teraz nadrabiają to dzięki kreatywnemu wykorzystaniu mediów w promowaniu swoich kandydatur.


Jako przykład takich działań szwajcarska fundacja podaje uruchomienie w ostatnim czasie specjalnej platformy internetowej MazuryCudNatury.TV. Są tam prezentowane wypowiedzi znanych osób ze świata kultury, nauki, rozrywki i polityki z przewodniczącym Parlamentu Europejskiego Jerzym Buzkiem na czele. Pomysłodawcą i realizatorem projektu "Znani oddają głos na Mazury", na zlecenie Województwa Warmińsko-Mazurskiego, jest Agencja Promocji Miast i Regionów.


Źródło: PAP/przewodnik.onet.pl


Komentujesz: Akcja Mazury Cud Natury doceniona!

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: olsztyn, 7 cudów świata, mazurskie jeziora, mazury cud natury


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie