Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Akademia Kulinarna pomaga Kubusiowi
12-11-2010


Trzej szefowie kuchni tworzący Akademię Kulinarną zostali zaproszeni do akcji charytatywnej „Kulinarni blogerzy dla Kubusia”. W ramach uczestnictwa przygotowali specjalne nagrody kulinarne, które będą licytowane za pomocą portalu allegro.pl. Cały zysk z aukcji zostanie przekazany na rehabilitację ciężko chorego Kubusia.

 

Szefowie kuchni sieci Starwood Hotels & Resorts prowadzący blog kulinarny www.akademia-kulinarna.pl zostali zaproszeni przez Fundację „Słoneczko” do wzięcia udziału w akcji charytatywnej „Kulinarni blogerzy dla Kubusia”. Kubuś jest pięcioletnim chłopcem, który od urodzenia wymaga ciągłego leczenia oraz intensywnej i kosztownej rehabilitacji. Środki pozyskane z aukcji kulinarnych szefów kuchni będą w całości przeznaczone na pomoc Kubusiowi.

 

Trzej szefowie kuchni i jednocześnie blogerzy Akademii Kulinarnej przygotowali wyjątkowe przedmioty na aukcję charytatywną:

Artur Grajber – szef kuchni hotelu Sheraton Warsaw, osobiście zadba o gości w The Chef’s Table. Jest to najmniejsza restauracja w Warszawie, w której znajduje się tylko jeden stolik. Na specjalną kolację, dla osoby, która wygra jego aukcję, Artur Grajber przygotuje menu degustacyjne, którego nie można zjeść w żadnej innej restauracji w mieście.

Janusz Korzyński - szef kuchni hotelu The Westin Warsaw zaprosi najhojniejszą osobę na wspólny niedzielny brunch do restauracji Fusion i dodatkowo przygotuje kulinarną niespodziankę.

Michał Tkaczyk – szef kuchni hotelu Le Meridien Bristol przygotował specjalną 5-daniową, wykwintną kolację. Będą to dania, których nie ma w menu restauracji, więc nikt poza zwycięzcą tej aukcji nie będzie miał szans ich spróbować.

 

Akademia Kulinarna jest blogiem prowadzonym przez szefów kuchni hoteli sieci Starwood. Jest to miejsce gdzie dzielą się oni z czytelnikami swoją pasją, którą jest gotowanie. Na łamach bloga można też zdobyć wiedzę sommelierską oraz z zakresu savoir-vivre.
źródło: dziennikturystyczny.pl

Komentujesz: Akademia Kulinarna pomaga Kubusiowi

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: restauracja, gotowanie, kulinaria, akcja charytatywna


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie