Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Air Italy Polska uruchamia specjalne rejsy do Rzymu


25-01-2011


Lilnie Lotnicze Air Italy Polska, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Polaków, którzy chcą uczestniczyć w uroczystościami związanych z beatyfikacją Jana Pawła II, uruchamia specjalne rejsy czarterowe do Rzymu.


Samoloty w barwach AIP wylecą z Warszawy, Krakowa i innych portów regionalnych na rzymskie lotnisko Fumicino 30 kwietnia 2011. Dodatkowe operacje zostaną wykonane Boeingami 737-800, B737-700 oraz szerokokadłubowym Boeingiem 767-200. Loty powrotne do Polski odbędą się 1 i 2 maja. Bilety można kupić za pośrednictwem brokera lotniczego Sky Bus w wybranych biurach podróży.


Z myślą o klientach zainteresowanych przelotem do Rzymu uruchomiony został specjalny adres e-mail rzym@skybus.aero, pod którym można uzyskać informacje o dostępnej liczbie miejsc oraz zarezerwować bilet.


- Cieszymy się, że możemy zaoferować szybki i komfortowy transport naszym Rodakom, którzy te wyjątkowe chwile chcą spędzić w Stolicy Apostolskiej. Wiemy jak ważnym i długo oczekiwanym wydarzeniem, w szczególności dla nas - Polaków, jest beatyfikacja Ojca Świętego Jana Pawła II. Cieszę się, że dzięki inicjatywie Air Italy Polska wielu naszych klientów będzie bezpośrednimi świadkami tej wyjątkowej i niepowtarzalnej uroczystości - powiedział Mariusz Szpikowski, Prezes Air Italy Polska. 

 

Źródło: Informacja prasowa Ciszewski PR


Komentujesz: Air Italy Polska uruchamia specjalne rejsy do Rzymu

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: warszawa, kraków, tanie linie lotnicze, loty do rzymy


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie