Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2134)

99 najlepiej ocenianych hoteli świata


09-01-2013


Ósmy rok z rzędu w plebiscycie HolidayCheck wybrano 99 najlepiej ocenianych hoteli na całym świecie. Na podstawie 780 tysięcy ocen gości hotelowych wyłoniono listę najwyżej cenionych hoteli. Zwycięzców odznaczono wyróżnieniem HolidayCheck Award 2013.


W jednym z największych plebiscytów w dziedzinie turystyki wzięło udział ponad 600 tysięcy Internautów z 52 krajów. Nagroda została przyznana w siedmiu kategoriach. Odzwierciedlają one zainteresowania turystów oraz preferowane typy podróży. Wyróżniono najlepiej ocenione hotele przy plaży, miejskie, wellness, na zimę, jak również dla rodzin i par. W kategorii „Numer 1 w kraju“


Aby znaleźć się w gronie 99 wyróżnionych, hotele musiały zebrać co najmniej 40 recenzji w ciągu ostatnich 12 miesięcy i uzyskać bardzo dobre oceny we wszystkich kategoriach. Nagrodzone hotele uzyskały najwięcej recenzji, szczególnie wysoki poziom rekomendacji i średnią ocen w wysokości minimum 5 słoneczek w 6-stopniowej skali.


Najpopularniejszymi hotelami wśród użytkowników portalu HolidayCheck są obiekty w Austrii i we Włoszech: w obu krajach wyłoniono aż po siedmiu zwycięzców – po jednym w każdej kategorii. Na równi z Hiszpanią, na drugim miejscu plasują się Niemcy z sześcioma wyróżnionymi hotelami. Nowością w plebiscycie jest Portugalia z pięcioma zwycięskimi hotelami.


W tym roku wśród 99 najlepiej ocenianych hoteli świata znalazł się także hotel z Polski – Aquarius Spa w Kołobrzegu. Został on nagrodzony w kategorii „Hotele dla rodzin”.


Źródło: informacja prasowa


Komentujesz: 99 najlepiej ocenianych hoteli świata

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: hotele, najlepsze hotele


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie