Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2241)

7 cudów Polski po raz trzeci

01-07-2013

Rozpoczęła się trzecia edycja plebiscytu „7 cudów Polski” organizowana przez National Geographic. Wszyscy uczestnicy głosowania otrzymają „Przewodnik po 7 nowych cudach Polski” z prezentacją miejsc wybranych w ubiegłorocznej akcji. Głosowanie trwa do 30 września.

Po raz drugi startuje wspólna akcja National Geographic i Paczkomatów InPost, w której wybranych zostanie 7 cudów Polski. Redakcja National Geographic Traveler wyróżniła 32 miejsca, na które można głosować SMS-owo. Każdy kto weźmie udział w głosowaniu będzie mógł odebrać z Paczkomatów InPost „Przewodnik po 7 nowych cudach Polski”. Publikacja prezentuje opisy i zdjęcia miejsc, które zyskały najwięcej głosów w ubiegłorocznym plebiscycie. Na uczestników plebiscytu czekają też nagrody specjalne.

- Przez cały rok zwiedzamy Polskę, odkrywamy nowe atrakcje, szukamy miejsc magicznych i jeszcze nieodkrytych. Wszystko po to, by już po raz trzeci wytypować nominacje do plebiscytu „7 nowych cudów Polski”, z których Wy wybierzecie finałowe cuda. W tym roku postawiliśmy także na naturę. Stworzyliśmy dodatkową kategorię specjalną „Natura”, w której prezentujemy najdziksze zakątki kraju. To Wy zdecydujecie, które z nich staną na podium – przekonuje Martyna Wojciechowska, szefowa National Geographic.

Więcej informacji na stronie www.cudow.national-geographic.pl


Komentujesz: 7 cudów Polski po raz trzeci

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: 7 cudów polski


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie