Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

50 krajów świata na TT Warsaw 201108-09-2011


Etniczne safari po Namibii, spotkania z ludźmi Himba, Damara i Buszmenami, nurkowanie z rekinami w RPA, przejażdżki wielbłądem po pustyni lub rafting w Maroku - to tylko niektóre propozycje turystyczne ponad 600 wystawców z 50 krajów świata, którzy wezmą udział w XIX Międzynarodowych Targach Turystycznych TT Warsaw 2011. W tym roku po raz pierwszy na warszawskich targach swoje wyjątkowe oferty turystyczne zaprezentuje Japonia, Albania, Laos i Wietnam.


- Na tegorocznej edycji Targów TT Warsaw prezentować się będą regiony z wielu stron świata, oferując turystom bardzo różnorodne formy spędzania czasu. Na stoiskach będzie można znaleźć interesujące pomysły na podróże, propozycje egzotycznych wycieczek, aktywnego odpoczynku, ekstremalnych sportów gwarantujących niezapomniane wrażenia, jak również wyjazdy pełne relaksu w ekskluzywnym otoczeniu czy do miejsc przyjaznych rodzinom i dzieciom. Wybór jest ogromny i z pewnością czas spędzony na naszych targach będzie niezwykle inspirujący zarówno dla przedstawicieli branży turystycznej poszukujących nowych kontaktów biznesowych i kierunków podróży, jak również zwiedzających indywidualnych planujących niezapomniane wycieczki i urlopy - mówi Urszula Potęga, prezes zarządu spółki MT Targi.


Zwiedzający Targi TT Warsaw 2011 będą mieli do dyspozycji wszechstronny katalog ofert na spędzenie wolnego czasu w różnych zakątkach świata. Miłośników Afryki powinna zainteresować propozycja Wild Wind Namibian Safaris i etniczne safari „Plemiona Namibii” wraz z wizytą w tradycyjnych wioskach, pokazami tańców i śpiewów, wyrabianiem narzędzi, łuków i tradycyjnej biżuterii oraz polowaniem.


Z kolei stoisko Ambasady RPA z zaproszonymi touroperatorami zaprezentują ofertę turystyczną południowego krańca Afryki. Zachęcać będą do poznania pięknych Parków Narodowych, udziału w safari fotograficznym, skorzystania ze sportów letnich, nurkowania, oglądania podwodnego świata, najwyższych skoków bungee na półkuli południowej z mostu Bloukrans River Bridge na rzece Storms o wysokości 216 m. Ponadto promować będą doskonałą kuchnię południowoafrykańską, zwiedzanie winnic, kopalni diamentów, złota czy wyspy Robben Island gdzie był więziony Nelson Mandela.


Natomiast Maroko, tegoroczny kraj partnerski TT Warsaw, będzie namawiał do poznania tego malowniczego kraju i skorzystania z marokańskich bogatych ofert turystycznych. Wśród nich można znaleźć zarówno specjalne programy dla miłośników przygody, wycieczki kulinarne, nietypowe propozycje podróży motywacyjnych czy pobyty w ośrodkach z szerokim wyborem zabiegów zdrowotnych.


Ambasada Japonii i Japońska Narodowa Organizacja Turystyczna podczas TT Warsaw 2011 będą zapraszać do podróży po tradycyjnej Japonii, poznania dawnych stolic, świątyń i zamków oraz wzięcia udziału w festiwalach o kilkusetletnich tradycjach czy podziwiania zimą pięknych rzeźb lodowych podczas festiwalu śniegu. Na specjalnym seminarium będzie można uzyskać informacje m.in. na temat atrakcji turystycznych Kraju Kwitnącej Wiśni, zakwaterowania, transportu, czyli niezbędnych wskazówek do opracowania programów wyjazdów zorganizowanych.
Podczas TT Warsaw 2011 pojawi się także akcent polsko-saskiej historii, zachęcający do zwiedzania zabytków Saksonii ściśle związanych z królem Augustem Mocnym, hrabiną Cosel i unią polsko-saską.


Na Targach TT Warsaw pojawią się dostawcy usług turystycznych, m.in. zaprezentowany zostanie pełny interaktywny system rezerwacji w tysiącach hoteli na całym świecie - HotelsPro, będą również organizatorzy turystyki biznesowej czy towarzystwa ubezpieczeniowe. Ponadto obecne będą narodowe, regionalne i lokalne organizacje turystyczne, urzędy marszałkowskie, powiaty, miasta i gminy oraz branżowe izby i stowarzyszenia.


Szczegółowe informacje na stronie www.ttwarsaw.pl


Komentujesz: 50 krajów świata na TT Warsaw 2011

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: warszawa, tt warsaw, targi turystyczne, międzynarodowe targi turystyczne


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie