Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Patronat Witaj w Podróży

Tour Salon: Dookoła świata w cztery dni


18-10-2012


W dniach od 24 do 27 października tereny Międzynarodowych Targów Poznańskich zmienią się w kolorową oazę tłumnie odwiedzaną przez poznaniaków i przyjezdnych z różnych zakątków świata. Odbędą się tam bowiem 23. Targi Regionów i Produktów Turystycznych Tour Salon.


Dla szerokiej publiczności targi będą dostępne w dniach 26 i 27 października. Oprócz tysiąca ofert z 40 krajów, wszystkich polskich regionów, biur podróży, linii lotniczych, ośrodków SPA i wellnes w Polsce, zapowiadane są dodatkowe liczne atrakcje.


27 października, gościem specjalnym będzie Elżbieta Dzikowska, znana wszystkim w kultowego programu telewizyjnego „Pieprz i wanilia”. Będzie opowiadać nie tylko o dalekich zamorskich podróżach, ale też zdradzi tajemnice ciekawych zakątków w Polsce, o których jeszcze nie słyszeliście.


Tegorocznym Regionem Partnerskim targów Tour Salon jest Małopolska. Na Tour Salonie kursować będzie niezwykły Koralowy Wehikuł. Wszyscy, którzy wsiądą do wehikułu wybiorą się podróż w miejscu i czasie. W takcie podróży, która doprowadzi podróżnika do stoiska Małopolski, pasażer obejrzy na zamontowanym wewnątrz wehikułu ekranie filmy i zdjęcia z regionu. „Podróż do Małopolski” będzie tylko przedsmakiem atrakcji, jakie czekają turystów w samym regionie, a wcześniej na stoisku.


Partnerem targów Tour Salon będzie w tym roku nazywana Ziemią Świętą - Palestyna. Polacy coraz częściej wybierają się do niej i uczestniczą w pielgrzymkach do miejsc ważnych dla chrześcijaństwa. Zwiedzanie biblijnych terenów i miast przypomina podróż w czasie, która możliwa jest dzięki panującej tam tajemniczej aurze.


Więcej informacji na stronie www.tour-salon.pl


Komentujesz: 23. Targi Turystyczne Tour Salon

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: poznań, targi turystyczne, tour salon


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie