Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

150 tys. turystów skorzystało z Karty Tatrzańskiej10-10-2011


Jak informuje PAP, niespełna 150 tys. osób skorzystało dotychczas z oferty Karty Tatrzańskiej, która uprawnia do szeregu bonifikat na atrakcje turystyczne Podhala.


- Karta Tatrzańska funkcjonuje już trzeci sezon turystyczny i cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Turyści chwalą pomysł, dzięki któremu mogą sporo zaoszczędzić – powiedział Argasiński.


Kartę Tatrzańską turyści dostają za darmo w hotelach i pensjonatach, które uczestniczą w akcji promocyjnej. Turysta nocujący na Podhalu może otrzymać taką kartę bezpłatnie. Oprócz karty turysta otrzymuje również bezpłatny przewodnik, na którym wskazane są wszystkie atrakcje oraz mapki dojazdowe do nich.


Wśród ofert Karty Tatrzańskiej są zniżki m.in. na baseny geotermalne, rabaty w karczmach regionalnych i restauracjach, muzeach, parkach rozrywki i kinach. Turyści mogą też skorzystać ze zniżek na taksówki miejskie oraz zamówić dorożkę konną do pensjonatu, która zawiezie gości w dowolne miejsce na Podhalu z dużym rabatem. Miłośnicy sportów ekstremalnych mogą skorzystać ze spływu pontonowego przełomem Dunajca.


Górale już przygotowują zimową ofertę Karty Tatrzańskiej, która ruszy 15 grudnia. W zimowej ofercie, oprócz rabatów na wyciągi narciarskie, znajdą się również atrakcyjne ceny w wypożyczalniach zimowego sprzętu oraz w szkółkach narciarskich.


- Turyści, którzy zdobędą zimową Kartę pomiędzy, obniżą koszty swojego pobytu w górach nawet o kilkaset złotych dzięki rabatom i zniżkom, które oferuje promocja – zapewnia Argasiński.


Karta Tatrzańska została wprowadzona na Podhalu w grudniu ubiegłego 2010 roku. Obowiązuje na terenie całego Podhala i jest ważna przez cały okres pobytu turysty. Lista obiektów noclegowych, w których wydawane są karty, oraz atrakcji, na które oferowane są zniżki, można znaleźć na stronie internetowej: www.kartatatrzanska.pl


Źródło: PAP/turystyka.wp.pl


Komentujesz: 150-tysięczny sukces Karty Tatrzańskiej

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: zakopane, tatry, podhale, karta tatrzańska


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie