Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

11 połączeń do Chorwacji z Eurolotem


29-11-2012


Od długiego weekendu majowego linie lotnicze Eurolot otworzą aż jedenaście bezpośrednich połączeń do Chorwacji.


Z Warszawy przewoźnik startować będzie do Zadaru, Splitu, Dubrownika i Rijeki z lotniskiem na wyspie Krk. Z Gdańska - prócz ogłoszonych lotów do Dubrownika, Zadaru i Rijeki - na przełomie kwietnia i maja 2013 ruszą także rejsy do Splitu.


Eurolot rozbudowuje też siatkę lotów z Poznania. Mieszkańcy Wielkopolski już mogą kupować bilety na majowe loty do Dubrownika, w piątek (30.11) w systemie rezerwacji na eurolot.com pojawi się Zadar. Trzecie połączenie z Polski do malowniczego Dubrownika linie uruchamiają z Krakowa.


- Z danych wynika, że aż 85 proc. Polaków wypoczywających w Chorwacji to turyści indywidualni, którzy sami organizują sobie wakacje. Korzystając z naszych połączeń mogą bez problemu i w krótkim czasie dotrzeć do najchętniej odwiedzanych chorwackich miast, nie nadszarpując przy tym portfela - mówi Mariusz Dąbrowski, prezes zarządu Eurolot SA.


Bilety na wszystkie rejsy można rezerwować już od piątku, 30 listopada. Ceny biletów zaczynają się od 269 zł. Dzieci i młodzież do 18 roku życia polecą ze zniżką. Połączenia obsługiwane będą przez nowoczesne 78 miejscowe samoloty Bombardier Q400 NextGen, a lot potrwa około 2 godzin.


Komentujesz: 11 połączeń do Chorwacji z Eurolotem

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: eurolot, chorwacja


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie