Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Jarmarki bożonarodzeniowe w Niemczech – aplikacja mobilna


06-12-2012


Niemiecka Centrala Turystyki wraz ze swoim wieloletnim partnerem Deutsche Bahn oraz 32 miastami partnerskimi wprowadza na rynek nową bożonarodzeniową aplikację mobilną. Na odkrycie czeka ponad 50 jarmarków bożonarodzeniowych.


Aplikacja pozwoli turystom udającym się do Niemiec na błyskawiczne zlokalizowanie jarmarków bożonarodzeniowych w całym kraju oraz uzyskanie natychmiastowej informacji o godzinach otwarcia, cenach wstępu oraz atrakcjach miast, w których będą odbywać się jarmarki. Ponadto aplikacja zawiera propozycje miejsc, w których można zrobić świąteczne zakupy, dostarcza wiedzy o tradycyjnych zwyczajach i gwiazdkowych prezentach oraz przedstawia możliwości spędzenia sylwestra w Niemczech.


Aplikacja mobilna dla systemów operacyjnych Android jest obecnie dostępna w językach niemieckim, angielskim, niderlandzkim oraz francuskim i włoskim.


Promocją aplikacji będzie zajmowała się Niemiecka Centrala Turystyki. Aplikacja umożliwi bezpośredni dostęp do treści dotyczących poszczególnych miast, zamieszczonych na stronie internetowej DZT (www.germany.travel) oraz do filmu o tematyce bożonarodzeniowej, prezentowanego w wielu wersjach językowych.


Źródło: Materiały prasowe


Komentujesz: Jarmarki bożonarodzeniowe w Niemczech

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: niemcy, kiermasz bożonarodzeniowy, jarmarki świąteczne


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie