Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do konkursów (30)

Konkurs "Włóczykij 2012"Od 23 lutego do 4 marca br., w Gryfinie i okolicach odbędzie się 6. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij. Tegoroczna edycja imprezy trwać będzie aż 11 dni, a w jej trakcie Gryfino odwiedzi ponad 100 "podróżników" z całej Polski.


Głównymi punktami programu będą tradycyjnie spotkania z "podróżnikami" połączone z pokazami filmów, slajdów oraz fotografii, a także przegląd profesjonalnych długometrażowych filmów z odległych i egzotycznych zakątków świata.


Portal Witaj w Podróży oraz Gryfiński Dom Kultury zachęcają do udziału w konkursie, w którym nagrodą będą bilety uprawniające do udziału w festiwalu. Aby zdobyć nagrodę wystarczy spełnić dwa warunki konkursowe.


1. Odpowiedz na pytanie:
Kiedy odbyła się pierwsza edycja Gryfińskiego Festiwalu Miejsc i Podróży Włóczykij (dokładna data, uwzględniająca dzień, miesiąc oraz rok)?

2. Prześlij wybrane zdjęcie z najlepszej podróży, w której miałeś okazję uczestniczyć.


Wśród osób, które nadeślą poprawną odpowiedź na pytanie oraz opiszą swoja wyjątkową podróż, wybierzemy 10 laureatów, którzy otrzymają podwójne zaproszenie na festiwal. Na odpowiedzi czekamy do północy 19 lutego 2012. Zachęcamy do udziału w konkursie i życzymy powodzenia.


Odpowiedzi należy przesyłać na adres: konkursy@witajwpodrozy.pl do północy 19.02.2012.
W tytule wiadomości prosimy o wpisywanie „Konkurs Włóczykij” + data dnia festiwalu, w którym chciałbyś/chciałabyś uczestniczyć.


*Rozlosowane nagrody (bilety) będą upoważniały do wejścia na wszelkie prezentacje podróżnicze oraz filmy podróżnicze jednego, wybranego przez uczestnika dnia festiwalu, z wyłączeniem inauguracji festiwalu. Bilety nie obowiązują na wydarzenia towarzyszące, czyli: Bal Włóczykija, koncerty, wycieczki, rajdy na orientacje


Szczegółowe informacje na temat festiwalu na stronie www.wloczykij.com


Regulamin konkursu >>


Komentujesz: Konkurs Włóczykij 2012

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułu