Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do konkursów (30)

Konkurs Wakacyjny Witaj w Podróży

Konkurs Wakacyjny Witaj w PodróżyCo prawda wakacje już się skończyły, ale nas nie opuszcza letni nastrój! W związku z tym przygotowaliśmy dla Was wakacyjny konkurs, w którym do zdobycia są atrakcyjne nagrody. Jak je zdobyć? Nic prostszego!


Wystarczy, że zarejestrujecie się na naszym portalu, po czym na swoim profilu utworzycie galerię zdjęć zatytułowaną „Wakacje” i dodacie tam maksymalnie 5 zdjęć z Waszych wakacji (pomoc dotyczącą dodawania zdjęć do galerii znajdziecie w naszym FAQ). Po utworzeniu galerii, przesyłacie nam jej link oraz dopisujecie swój nick lub nazwę użytkownika, którą podaliście podczas rejestracji.

Użytkownicy już zarejestrowani, nie muszą oczywiście tworzyć nowego konta. Wystarczy, że utworzą galerię wakacyjną i dodadzą do niej zdjęcia. Reszta pozostaje bez zmian.


Spośród autorów najciekawszych galerii, którzy spełnią wszystkie wymogi konkursowe, wybierzemy 3 osoby, które otrzymają od nas następujące nagrody:

1 miejsce: Multimedialny kurs języka angielskiego English 20 Interactive
2 miejsce: Gra planszowa Wielka podróż po Polsce
3 miejsce: Książka Największe sekrety świata

Dodatkowo każdy nagrodzony uczestnik otrzyma najnowszy numer magazynu Witaj w Podróży.


Odpowiedzi zawierające adres galerii oraz nick/nazwę użytkownika należy przesyłać na adres konkursy@witajwpodrozy.pl, wpisując w tytule wiadomości „Konkurs Wakacyjny Witaj w Podróży”. Do wiadomości należy dołączyć dane teleadresowe, umożliwiające kontakt z uczestnikami. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 2 października 2012 r. Nazwiska laureatów wraz z nagrodzonymi zdjęciami zostaną opublikowane na stronie www.witajwpodrozy.pl do 5 października 2012 r.

Życzymy powodzenia!

 

Regulamin konkursu


Komentujesz: Konkurs Wakacyjny Witaj w Podróży

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze