Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do konkursów (30)

Konkurs Wakacyjny Polska WitaZachęcamy do udziału w Wakacyjnym Konkursie Polska Wita, w którym do wygrania są wysokiej klasy aparaty cyfrowe z najnowszej serii Olympus Tough! Aby zostać jednym z laureatów, wystarczy spełnić dwa warunki konkursowe opisane poniżej.


Zasady konkursu:

2 razy w tygodniu (poniedziałek, czwartek) na stronie www.polskawita.pl będą pojawiać się dwa pytania w formie zamkniętej, na które odpowiedzi należy szukać na łamach portalu. Za poprawną odpowiedź na każde pytanie uczestnik otrzymuje 1 punkt.


Każdy uczestnik konkursu powinien także przesłać „Pocztówkę z Wakacji” (zdjęcie z podpisem) lub historyjkę na temat „Opisz swoje najlepsze/wymarzone wakacje”.

Z uwagi na tematykę portalu, zarówno zdjęcie jak i praca pisemna musi dotyczyć wakacji spędzonych w Polsce. Limit znaków (bez spacji) wynosi od 500 do 3 tys. W tym wypadku liczy się Wasza kreatywność i niepowtarzalność ujęcia tematu. Uwaga! Za to zadanie przyznajemy odpowiednio od 0 do 20 punktów.

Najlepsze „Pocztówki z Wakacji” oraz historyjki zostaną opublikowane na łamach portalu.


Dwóm *uczestnikom konkursu, którzy w danym tygodniu zgromadzą najwięcej punktów przyznamy aparaty fotograficzne Olympus VG-120.


Osoba, która w trakcie trwania całego konkursu zdobędzie najwięcej punktów otrzyma od nas nagrodę główną - aparat cyfrowy Olympus E-PL1 KIT. Kolejne 4 najlepsze wyniki nagrodzimy odpowiednio:
- wodoszczelnym aparatem cyfrowym Olympus TG- 610 (2 sztuki),
- aparatem cyfrowym Olympus VG-120 (2 sztuki).


Odpowiedzi należy przesyłać na adres: wakacje@polskawita.pl, wpisując w tytule wiadomości „Konkurs Wakacyjny Polska Wita”. Uwaga! Do wiadomości prosimy dołączyć dane teleadresowe, umożliwiające kontakt z uczestnikami. Konkurs trwa do 5 września. Wyniki końcowe zostaną opublikowane na stronie www.polskawita.pl do 10 września 2011 roku.


*Każdy uczestnik może zdobyć maksymalnie jedną nagrodę tygodniową. W przypadku gdyby dana osoba w kolejnych tygodniach miała najwięcej punktów tygodniowych, nagroda przechodzi na następnego uczestnika w kolejności. Osoba, która otrzymała nagrodę tygodniową może oczywiście zdobyć nagrodę miesiąca.


Regulamin konkursu >>

Wyniki konkursu >>


Komentujesz: Konkurs Wakacyjny Polska Wita

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze