Witaj w Podróży w Google play i App Store

Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?

Kalendarium

Od dłuższego czasu, na rynku pojawił się UBER – chociaż też nie w każdym mieście. Jednakże wiele osób uważa, że takie podróżowanie jest lepsze, bo tańsze. Jednak, przyglądając się dokładniej pracy zawodowych kierowców, można zauważyć, że w cenie przejazdu nie zawiera się wyłącznie opłata paliwowa i eksploatacyjna pojazd, ale przede wszystkim – bezpieczeństwo.

Wiele osób niestety uległo czarom UBERa, a także prywatnym kierowcom, którzy w niskiej cenie oferują przejazdy niczym taxi Nowy Sącz. Jednakże mało kto wie, jak bardzo niebezpieczne mogą być tego typu podróże. Jeden wypadek, kolizja, a nawet zatrzymanie policji, a za taki przejazd można słono zapłacić i długo się tłumaczyć.

Wybieraj bezpieczeństwo i solidność – TAXI!

Praca taksówkarza nie polega wyłącznie na przejazdach z punktu A do punktu B. Mało tego! Otrzymanie licencji, bez której kandydat nie ma prawa świadczyć usług komunikacyjnych również nie jest proste i właśnie od tego zaczniemy. Każda osoba, która chce zająć się przewozami osób na trasach wewnątrzmiastowych, musi przejść odpowiednie szkolenie, które będzie obejmować szybkie przypomnienie przepisów drogowych, ale nie tylko!

Pierwsza pomoc, topologia samego miasta, wszystko po to, by świadczyć jak najlepsze i najbezpieczniejsze usługi dla klientów taxi. Następnie każdy kandydat (po spełnieniu jeszcze warunków formalnych – niekaralność, określony wiek, posiadanie właściwych dokumentów), jest dopuszczony do egzaminu. Dopiero jego zdanie umożliwia otrzymanie licencji na taxi Nowy Sącz!

Jaką korporację wybrać?

Po rozważaniach i uświadomieniu sobie, że praca taksówkarza to ciężki orzech, który nie tylko ma nam zapewnić szybki i bezkonfliktowy dojazd, ale i bezpieczeństwo, warto zastanowić się, jaką korporację w Nowym Sączu wybrać? Jest ich wiele, dlatego z pozoru wydaje się to zagwozdką, do czasu!

Wystarczy poczytać opinię, sprawdzić z jakimi klientami współpracuje np. korporacja ns.taxi grupy CAB PL (adres dostępny pod tym linkiem: http://ns.taxi/) oraz sprawdzić, jak szybko taxi reaguje na zlecenia. Każdemu przecież zależy na czasie i tym, by jak najszybciej dostać się do miejsca docelowego (chociaż aspekt związany z bezpiecznymi przejazdami również jest niezwykle ważny). Dopiero na sam koniec można patrzeć na cenę – bo przecież za komfort, bezkonfliktowy przejazd możemy zapłacić czasami o te kilka groszy więcej i jechać bez strachu.

Materiał Partnera

Komentujesz: Zaufaj doświadczeniu taksówkarzy i wybieraj tylko sprawdzone korporacje!

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuWasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie

Najbliższe wydarzenia