Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do inspiracji (227)

Otwieramy się na świat!Mamy nie lada niespodzianką dla wszystkich miłośników podróży. Magazyn i portal Polska Wita zmieniają nazwę na „Witaj w Podróży”! Co przynosi ta zmiana? Począwszy od 24 stycznia, czasopismo oraz portal poświęcone będą nie tylko Polsce, lecz także informacjom spoza jej granic. Portal dostępny będzie także pod nowym adresem www.witajwpodrozy.pl


Nowy magazyn Witaj w podróży będzie mieć o wiele bogatszą formułę. Czytelnicy znajdą w nim artykuły o najpiękniejszych, najciekawszych i najbardziej intrygujących zakątkach kuli ziemskiej, propozycje bliższych i bardziej odległych wypraw, a także liczne pomysły na weekendowe wycieczki. Nie zabraknie również wywiadów z gwiazdami. To wszystko w stałych rubrykach, takich jak „Wielka podróż”, „Nasza wyprawa”, „Wasze historie”„Na weekend”, „Stąd jestem”.

Autor zdjęcia:

W każdym numerze pojawią się ponadto propozycje wyjazdów zaplanowanych specjalnie pod kątem dzieci, a także raporty omawiające m.in. najciekawsze destynacje i trendy w turystyce na rok 2012.


- Powstanie nowego magazynu jest wyjściem naprzeciw oczekiwaniom czytelników, tych wszystkich, dla których podróż oznacza wolność, wybór, wielość możliwości. Od teraz będą oni mogli nie tylko podróżować po pięknych zakątkach naszego kraju, lecz także wybrać się z nami w wielką podróż dookoła świata – mówi Monika Węgrzyn, redaktor naczelna magazynu Witaj w Podróży.


Użytkownicy portalu, poza dotychczasowymi informacjami z zakresu polskiej turystyki, od teraz znajdą także interesujące newsy ze świata.


Zachęcamy do dzielenia się opiniami odnośnie zmian. Liczymy na wasze komentarze na forum oraz wiadomości na skrzynkę kontakt@witajwpodrozy.pl


Komentujesz: Witajcie w Podróży!

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Tagi: polska wita, portal podróżniczy, witaj w podróży, polska i świat


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie