Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do inspiracji (227)

Patronat Witaj w Podróży

Turystyczny raj na TT Warsaw 2012


Egotyczne eskapady, polskie zakątki, ciekawe pomysły na weekend, spotkania z doświadczonymi podróżnikami i wiele innych atrakcji czeka na zwiedzających jubileuszowe XX Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw 2012.


Na TT Warsaw 2012 znajdą coś dla siebie zarówno zagorzali plażowicze, jak i osoby preferujące aktywny wypoczynek i zwiedzanie. Nie zabraknie również propozycji enoturystyki, wyjazdów dla singli, seniorów, turystyki miejsko-kulturalnej oraz wypraw w egzotyczne rejony Ameryki Południowej czy Azji.


W ciągu trzech dni, zwiedzający będą mogli poznać w jednym miejscu propozycje z całego świata. Do dyspozycji mają zarówno wyjazdy zorganizowane, jak i te na własną rękę. Mogą przebierać w ofertach przewoźników, przewodników oraz miejsc noclegowych.


Stoiska ponad 600 wystawców, w tym około 40 stoisk narodowych, gwarantują, że każdy znajdzie coś dla siebie. Można tu porozmawiać z przedstawicielami biur podróży, przewodnikami, managerami luksusowych hoteli, ale również właścicielami urokliwych pensjonatów z dala od cywilizacji, bungalowów nad oceanem, urokliwych dworków czy agroturystyki.


Wystawcy przygotowali dla zwiedzających również wiele konkursów z nagrodami, loterie, degustacje regionalnych przysmaków oraz inne atrakcje. Na stoisku Narodowego Centrum Turystyki Słowackiej występować będzie zespół muzyczny Silvayovcy z Košic, prezentujący grę na akustycznych instrumentach ludowych. Kapela zachwyci oryginalnymi połączeniami tradycji z nowoczesnością.


Na miłośników podróży czekać będą spotkania z wytrawnymi podróżnikami: Beatą Pawlikowską, Olgą Morawską, Anią i Krzysztofem Kobusami oraz „Rodziną bez granic”, czyli Anną i Thomasem Albothami i ich córkami Hanią i Milą.

Zainteresowani będą także mogli w nieformalnej atmosferze wymienić turystyczne doświadczenia podczas Travel Massive – eventu o charakterze networkingowym, który w tym roku po raz pierwszy odbędzie się w Polsce, właśnie na TT Warsaw.


Z kolei dla tych podróżników, którzy szukają odmiany od dalekich eskapad lub chcą miło spędzić weekend, wystawcy przygotowali wiele interesujących ofert z różnych regionów Polski, która jest Krajem Partnerskim tegorocznej edycji TT Warsaw. Targi ukażą rozmaitość rodzimej kuchni i kultury, a także zachęcą do wędrówek śladami historii czy szlakami przyrodniczymi. Prezentacje urokliwych zakątków wzbogacone będą pokazami kulinarnymi, ludowymi strojami, ciekawymi zdjęciami oraz tradycyjną muzyką.


Zagorzali narciarze i snowboardziści, ale również początkujący będą mogli spróbować swoich sił na symulatorze zjazdowym, udostępnionym przez ośrodek „Czarny Groń” z województwa małopolskiego. Do wyboru będzie kilka różnych tras, w tym: jazda na tyczkach, stok treningowy czy jazda na czas. Nad zabawą będą czuwać wykwalifikowani instruktorzy.


Zmęczeni targowi sportowcy będą mogli odpocząć w restauracji pod szyldem „Kuchnia dla narciarzy”, w której nie zabraknie ulubionych potraw narciarzy ze Słowacji, Czech, Włoch i Austrii. Na zwiedzających czekać również będą dwie restauracje Roberta Sowy – znanego i lubianego mistrza kuchni oraz autora książek kucharskich. Goście będą mogli posilić się w lokalu pod nazwą „Meta Seta Galareta”, z daniami „na szybko” lub skosztować tradycyjnych dań polskich w restauracji nawiązującej do kraju partnerskiego TT Warsaw 2012 – Polski.


Impreza odbędzie się w dniach 27-29 września w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska, przy ul. Marsa 56c w Warszawie.


Więcej informacji na stronie www.ttwarsaw.pl


Komentujesz: Turystyczny raj na TT Warsaw 2012

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Tagi: warszawa, tt warsaw, targi turystyczne


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie