Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowane



Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowane



Szukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do inspiracji (355)

Rodzinne wczasy w Egipcie – dlaczego warto?


To, co dzieci lubią najbardziej
Dzieci uwielbiają zabawę na świeżym powietrzu, co więcej, taka aktywność ma ogromnie dobry wpływ na ich rozwój. Niestety, w naszym kraju nawet latem nie zawsze możemy liczyć na dobrą pogodę – często beztroskie bieganie po podwórku czy placu zabaw przerywa deszcz, a niskie temperatury nie pozwalają na zabawę w wodzie. W Egipcie pogoda sprzyja takiej rozrywce, a woda zawsze jest ciepła – musimy jedynie zadbać o to, aby nasze pociechy się nie przegrzały, a także zabezpieczyć je odpowiednio przed nadmiernym działaniem promieni słonecznych. Piasek, woda i słońce – to wszystko, czego dzieci potrzebują do szczęścia, a Egipt wszystko to im zapewnia.

Atrakcje dla najmłodszych
Kiedy dzieci znudzą się zabawą na plaży (choć z pewnością nie nastąpi to szybko), bez trudu znajdziemy dla nich inne zajmujące zajęcia. W kurortach turystycznych pełno jest bardzo dobrych parków wodnych, w których można szaleć z rodziną czy rówieśnikami. Starsze dzieci z powodzeniem możemy zabrać na rejs po Nilu, na plantację bananów bądź na safari. Ogromne emocje wzbudzi z pewnością jazda na wielbłądzie, stanowiąca jedną z najpopularniejszych rozrywek. Starszaki mogą także nauczyć się nurkowania i razem z dorosłymi podziwiać cuda podwodnego świata. Warto poszukać biura podróży oferującego specjalne rodzinne wycieczki do Egiptu – takie propozycje ma dla swoich klientów np. Rainbow Tours.

Ogromna różnorodność
Dodatkową zaletę wakacji w Egipcie stanowić może fakt, że jest to jeden z najpopularniejszych kierunków wakacyjnych wyjazdów. Wiąże się to z ogromną różnorodnością i dostępnością ofert, zatem bez trudu możemy znaleźć opcję optymalną dla swojej rodziny. W biurach podróży nie brakuje wycieczek all inclusive lub takich, w których dzieci liczyć mogą na specjalne obniżki bądź dodatkowe bonusy. W wielu miejscach organizowane są dla nich animacje, place zabaw, a nawet oddzielne menu. Dzięki temu nie musimy obawiać się, że nasze pociechy poczują się źle po zjedzeniu lokalnych potraw – starannie wyselekcjonowane, europejskie dania pomogą im zaaklimatyzować się w tym obcym kraju bez uszczerbku na zdrowiu. Egipt jest zatem dobrym i bardzo ekonomicznym rozwiązaniem, które na pewno warto wziąć pod uwagę przy planowaniu nadchodzącego urlopu.


Komentujesz: Rodzinne wczasy w Egipcie - dlaczego warto?

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułu



Tagi: wczasy, egipt, wyprawy podróżnicze


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie