Witaj w Podróży w Google play i App Store

Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?

Kalendarium

Przydatne w podróży aplikacje na Twojego smartfona


Chyba każdy z nas przekonał się już o tym, że urządzenia elektroniczne takie jak smartfony w wielu sytuacjach mogą uratować nam życie. Mowa tu nie tylko o ułatwianiu kontaktu ze światem rzeczywistym ,ale też tym wirtualnym. Przy pomocy telefonu można w każdej chwili sprawdzić pogodę, bieżące wiadomości z kraju i ze świata, wykonać przelew czy zamówić jedzenie.Nowoczesne telefony komórkowe można wykorzystać także podczas wycieczek zarówno tych bliskich, jak i dalekich. Zdarzyło Ci się, że zarezerwowane miejsce w hotelu po przyjeździe okazało się zajęte? Nie wiedziałeś gdzie zjeść posiłek lub co robić w wolnym czasie?

Przedstawiamy Ci najlepiej oceniane przez podróżników aplikacje, które pozwolą Ci wyjść obronną ręką z każdej sytuacji. Można opisać je w zaledwie kilku słowach: łatwo dostępne, praktyczne i skuteczne.

PackPoint travel packing list Przy każdym wyjeździe masz problem z pakowaniem? Aplikacja ta pomoże Ci stworzyć listę najpotrzebniejszych podczas wyprawy rzeczy. Podpowie co powinieneś ze sobą zabrać, weźmie pod uwagę miejsce do którego jedziesz, długość pobytu oraz panującą tam pogodę.

Wakacyjni piraci Jesteś łowcą okazji? Jeśli tak to ta aplikacja została stworzona z myślą o Tobie. Przy jej pomocy znajdziesz korzystne oferty urlopowe, tanie hotele i loty, wynajem aut czy najtańsze bilety autobusowe oraz kolejowe międzynarodowych przewoźników. Wszystko to upakowane w jedną małą aplikację.

Skyscanner
  Nie wyobrażasz sobie jechać na wakacje autokarem, a jedyny środek transportu jaki akceptujesz to samolot? Przy pomocy tej aplikacji znajdziesz najtańsze loty w wybrane przez Ciebie miejsce i zarezerwujesz je z poziomu dzierżonego w dłoniach smartfona lub tableta.

Gdy na Twoim smartfonie znajdą się wszystkie niezbędne w podróży aplikacje to pozostanie Ci jedynie zadbać o bezpieczeństwo urządzenia. Podczas wakacji nie trudno o przypadkowe zniszczenie telefonu czy jego utratę. Aby zaraz po powrocie z wakacji nie skazywać się na nieplanowane wydatki związane z naprawą uszkodzonego smartfona lub kupnem nowego, przed wyjazdem wykup mobile phone insurance – polisę dedykowaną smartfonom, z której w przypadku wystąpienia uszkodzeń otrzymasz środki na ich wyprawę.

Warto dodać, że ubezpieczyciel przewiduje także wypłatę odszkodowania w razie utraty urządzenia, co niestety może się nam przydarzyć poza granicami kraju, gdzie nietrudno jest trafić na nieuczciwych ludzi.

Materiał Partnera

Komentujesz: Przydatne w podróży aplikacje na Twojego smartfona

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuWasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj


Zgłoś nadużycie

Skomentuj

Najbliższe wydarzenia