Witaj w Podróży w Google play i App Store

Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?

Kalendarium

Przeloty czarterowe sposobem na wakacyjne oszczędności


Odwiecznym problemem wszystkich podróżujących wybierających się na zagraniczny urlop, jest pogodzenie dobrej zabawy na wyjeździe z utrzymaniem budżetu finansowego w ryzach.Okres urlopu z pewnością nie jest czasem, w którym chcemy martwić się o zawartość swojego portfela. Trosk o sprawy finansowe mamy dość na co dzień. Marzymy by odpocząć od dnia codziennego, poczuć się swobodnie, robić w końcu to, na co mamy ochotę i niczego sobie nie odmawiać. A turystyczne kurorty kuszą nas na każdym kroku mnogością pamiątek, wyjątkowych przedmiotów, usług czy egzotycznych dań. Będąc w nowym miejscu żal tez nie skorzystać z ofert wycieczek z przewodnikiem czy objazdówek po najpopularniejszych atrakcjach turystycznych.

Zaplanuj oszczędności jeszcze przed wyjazdem

Nad napiętym budżetem najłatwiej jest zapanować jeszcze przed wyjazdem. Szukać oszczędności wtedy, gdy jesteśmy jeszcze rozważni i rozsądni i nie próbujemy "łapać chwili".

Jednym ze sprawdzonych sposobów jest znalezienie tańszych biletów lotniczych. W jaki sposób można zaoszczędzić na przelocie? To proste. Przejrzyj oferty lotów czarterowych.

Loty czarterowe to przeloty wykupione u przewoźnika przez biura podróży, organizujące wycieczki w daną część świata. Często zdarza się sytuacja, że nie wszystkie miejsca biuro podróży sprzedaje swoim klientom. Gdy zbliża się termin wylotu, touroperatorzy by zminimalizować starty związane z pustymi miejscami na pokładzie, sprzedają wolne miejsca po atrakcyjnych stawkach. Ceny takich przelotów są zwykle wiele niższe niż w przelotach rejsowych czy nawet tanich liniach lotniczych. Dodatkowo decydując na tą usługę możemy cieszyć się z bezpośredniego połączenia z miejscem docelowym. Nie musimy martwić się przesiadkami z samolotu do samolotu i na lotnisku tracić czasu w oczekiwaniu na kolejny lot.

Jedynym minusem podróży lotami czarterowymi jest fakt, że są to oferty last minute. Biura podróży do ostatniej chwili czekaj bowiem na potencjalnych klientów gotowych na skorzystanie z ich usługi. Dopiero później oferują taki lot zewnętrznym podróżnym. Może zdarzyć się sytuacja, że nie uda nam się znaleźć odpowiedniego połączenia na czas.

Bilety czarterowe wyszukać można na stronach internetowych biur podróży. Jeśli lubisz podróżować na własną rękę i nie chcesz niepotrzebnie przepłacać, jest to oferta właśnie dla Ciebie.

Materiał Partnera

Komentujesz: Przeloty czarterowe sposobem na wakacyjne oszczędności

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie

Najbliższe wydarzenia