Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do inspiracji (269)

Przekąski w biegu, czyli najlepsze jedzenie na wynos


Zdarza ci się wychodzić z domu bez śniadania? Jeśli uważasz, że poranek to nie najlepsza pora na jedzenie, to jesteś w błędzie. Śniadanie to najważniejszy posiłek, dostarczający energię na cały dzień. Wychodząc bez śniadania narażasz się, na bardzo szybki napad wilczego głodu w środku dnia. Wtedy najczęściej szukasz miejsca, gdzie mógłbyś kupić coś na wynos lub w ostateczności zjadasz kolejnego batonika. Czy ten scenariusz brzmi znajomo?

Z głodem nie wygrasz!
Ignorowanie sygnałów, które daje ci twój organizm, to bardzo zła strategia. Zrozumiałym jest, że w ciągu dnia w pracy możesz nie mieć czasu, aby zjeść posiłek dokładnie w tym momencie, w którym poczujesz głód, dlatego tak ważne jest, abyś dokładnie rozplanował swoje posiłki na cały dzień. Śniadanie jest podstawą, która zapewni ci bazę, dlatego warto wstać wcześniej i poświęcić te kilka minut na zjedzenie go. Wychodząc z domu bez śniadania i przekąski, narażasz się na napad głodu w nieoczekiwanej sytuacji.

Zaplanuj, co będziesz jeść
Jeśli masz w pracy bufet lub sprawdzoną knajpkę za rogiem, to nie powinieneś mieć problemu. Jednak jeśli jedziesz w delegację, to sprawdź, gdzie możesz dobrze zjeść lub skąd zamówić jedzenie w nieznanym mieście . Jeśli nie możesz sobie pozwolić na regularne posiłki lub odczuwasz głód o różnych porach, bez ustalonego systematycznego rytmu, jedzenie na wynos również jest dla ciebie idealnym wyjściem. Jeśli dodatkowo nie lubisz gotować lub nie masz czasu na przygotowywanie jedzenia, musisz znaleźć odpowiadającą ci ofertę.
Zobacz tutaj
, żeby sprawdzić, jakie posiłki można zamówić na wynos np. na stronie pyszne.pl. Poszukiwania są banalnie proste. Możesz wybierać spośród szerokiej oferty lokali, poczynając od pizzerii, kebabów, poprzez kuchnię włoską, azjatycką czy tradycyjną polską, kończąc na ofercie dla wegetarian czy nawet wegan. W dodatku wcale nie musisz nigdzie jeździć, a nawet dzwonić, bo oferta zamówień przez Internet jest bardzo szeroka. Dzięki temu zdrowe i wygodne rozplanowanie posiłków nie będzie już dla ciebie żadnym problemem.


Komentujesz: Przekąski w biegu, czyli najlepsze jedzenie na wynos

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuWasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie