Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do inspiracji (260)

Podróże szlakiem mody

Uwielbiasz podróżować, a jednocześnie pasjonujesz się modą i zawsze starasz się śledzić najświeższe trendy? Może czas połączyć swoje zainteresowania i wybrać się w podróż życia – śladem największych modowych stolic Europy? To doskonały pomysł dla osób poszukujących inspiracji oraz pragnących poznać lepiej ten fascynujący świat.

Londyn dla indywidualistów
Wybierając się do Londynu, możemy przygotować się na ogromną różnorodność i brak jakichkolwiek modowych zasad. Tu nikt nie trzyma się kurczowo wyznaczonych przez projektantów trendów, a inspirujące stylizacje znajdziemy niemal na każdej ulicy. Wśród głównych nurtów odnajdziemy między innymi styl „collage” oraz eleganckie kreacje nawiązujące do klasyki. Z drugiej strony nie brak tu ekstrawaganckich propozycji, które gdzie indziej byłyby w zasadzie nie do pomyślenia. Każdy fashionista musi tam po prostu pojechać! Jeśli w tym momencie nie możesz sobie na to pozwolić, już przygotuj się do tej podróży – odkryj modowe stolice Europy z Zalando.

Mediolan – stolica przepychu
Mediolan od lat jest stolicą mody i wszechobecnego luksusu, uwielbianą przez największe światowe gwiazdy. To właśnie stąd pochodzą najbardziej znani projektanci, to właśnie tutaj znajdują się słynne domy modowe. Jeśli interesuje Cię moda na najwyższym poziomie, nie możesz tego przegapić. Wystarczy przyjrzeć się ludziom na ulicy – w Mediolanie wszyscy wyglądają jakoś inaczej, ich stroje są starannie dopracowane i eleganckie. Zobaczymy też wiele oryginalnych kreacji, często nawiązujących do motywów zwierzęcych. Rzadkością nie są niezwykle drogie futra i skóry, a także przepiękne dodatki, których cena przyprawić może o zawrót głowy. Więcej o włoskiej modzie dowiesz się m.in. na Zalando.

Paryski szyk
Paryż jest niewątpliwie obowiązkową stacją podczas podróży po największych modowych stolicach. Ma swój własny styl, który pokochało wiele osób na całym świecie, za jego naturalność i nietuzinkowość. Jego podstawą jest tworzenie oryginalnych stylizacji, łączenie elementów, które pozornie do siebie nie pasują, odnajdowanie własnego miejsca w świecie mody. W Paryżu każdy ma czuć się dobrze w swojej skórze i we własnym ubraniu – to jedna z najważniejszych zasad. Styl paryski opiera się więc na sporej modowej wiedzy, świadomości własnego ciała oraz znajomości najświeższych trendów.


Komentujesz: Podróże szlakiem mody

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: londyn, paryż, turystyka zakupowa, mediolan


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie