Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do inspiracji (227)

Mężczyźni jednak lepsi w sporcie!
Sport to jednak męska sprawa. W niedzielę, 12 września odbył się finał sportowego on-line reality show „Ona vs. On”. W ramach akcji starannie wyselekcjonowani przedstawiciele płci – Krzysiek i Karolina – przez miesiąc ćwiczyli pod okiem profesjonalnego trenera, przygotowując się do finałowego pojedynku na ściance wspinaczkowej. Ich zmagania można było śledzić w internecie za pośrednictwem serwisów społecznościowych i w mediach.

Zwyciężył Krzysiek, dowodząc wyższości mężczyzn w sporcie!
- Przede wszystkim czuję teraz że moja dotychczasowa praca nad własną formą fizyczną nie poszła na marne – powiedział Krzysiek Nowicki, ciesząc się z wygranej. – Akcja „Ona vs. On” uświadomiła mi jak wiele mogę zmienić w swoim życiu i teraz z dumą mogę powtarzać swoje ulubione hasło „co cię nie zabije to cię wzmocni”. Do tego mogę dołożyć kolejne „nie ma rzeczy niemożliwych” i tutaj zgadzamy się całkowicie z Karoliną. Właśnie jej chciałbym podziękować za rywalizację, bo była wspaniałą konkurentką, godnie reprezentującą płeć piękną – dodał Krzysiek.

Akcja „Ona vs. On” rozpoczęła się ogólnopolskim castingiem realizowanym w serwisach hungry4sport.com i facebook. Przez dwa tygodnie internauci głosowali na swoich reprezentantów płci. 12 i 14 sierpnia odbyła się fizyczna część castingu. 10 uczestników, którzy zdobyli najwięcej głosów, zostało poddanych wyczerpującym testom sprawnościowym. Casting zwyciężyli Karolina Otwinowska i Krzysiek Nowicki.

Film z castingu do akcji „Ona vs. On” >>>


Od 16 sierpnia Krzysiek i Karolina intensywnie trenowali pod okiem specjalistów przygotowując się do finału. Żadne z nich nie wyobraża sobie dnia bez sportu, lecz dyscyplina, w której mieli się zmierzyć była dla obojga nowością. W finałowym pojedynku musieli pokonać jedną z najwyższych ścianek wspinaczkowych w Polsce. Plan treningowy, obejmujący przede wszystkim naukę wspinaczki, ale także ćwiczenia na siłowni, basenie, biegi kondycyjne, jazdę na rolkach, a nawet zajęcia z tańca i aquarobic opracował dla zawodników trener Gniewomir Czarnecki.

- Przyznaję, że czuję się nieco inną Karoliną. Odkryłam kilka nowych, nieznanych mi dotąd cech i zdolności. Wielokrotnie zadziwiłam sama siebie, nie tylko osiągnięciami fizycznymi, ale też możliwościami własnej psychiki – powiedziała Karolina. – Jestem bardzo szczęśliwa, że dzięki wspinaczce tak wiele nowego mogłam się nauczyć, a niektóre wnioski zaowocują także w innych dziedzinach mojego życia – dodała.

Film z przygotowań do finału >>>


Przez cały miesiąc konfrontacje pary sportowych przeciwników można było śledzić w internecie za pośrednictwem serwisu www.hungry4sport.com a także facebook, twitter i youtube.
Na obserwatorów zmagań finałowej pary czekały liczne konkursy z nagrodami. Organizatorzy akcji „Ona vs. On” zapowiadają, że w planach mają kolejne edycje sportowych konfrontacji.

- Reality show „Ona vs. On” wzbudziło spore zainteresowanie, dlatego planujemy organizację kolejnych edycji. Zarażanie ludzi pasją i promocja aktywności sportowej to misja, którą mamy zamiar konsekwentnie wypełniać – powiedział Jakub Puzyna z hungry4sport.com, organizator „Ona vs. On”.

Komentujesz: Mężczyźni jednak lepsi w sporcie

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Tagi: ona vs. on, wspinaczka, ścianka


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie