Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do inspiracji (227)

Międzynarodowe Targi Turystyczne we Wrocławiu– Sprzedałem lodówkę, bo mi trochę brakowało na bilet – mówi Wojciech Cejrowski, pytany o to, jak zdobył pieniądze na swoją pierwszą wyprawę. – Turystą nie byłem nigdy. Każda wyprawa – od pierwszej do tej ostatniej – była dla mnie pracą zarobkową - dodaje podróżnik, pisarz, satyryk i jak sam o sobie mówi -komediant.

I choć Naczelny Kowboj RP boczy się, gdy ma zawitać do polskiego miasta, to nie omieszka odwiedzić Wrocławia, aby uświetnić tegoroczną, trzecią już edycję Międzynarodowych Targów Turystycznych, które tym razem odbędą się Hali Orbita w dniach 8-10 kwietnia.


MTT rozrastają się z roku na rok coraz dynamiczniej, dzięki czemu każdy odwiedzający znajdzie tutaj dla siebie, coś ciekawego i wyjątkowego. Swoją ofertę turystyczną zaprezentuje ponad 200 firm. Będą wśród nich zarówno biura podróży z kraju, jak i z zagranicy (m.in. z Nepalu, Indonezji czy Bangladeszu), linie lotnicze, przedstawiciele województw, gmin i uzdrowisk, a także mnóstwo organizacji turystycznych.


Targom będzie towarzyszył Festiwal Podróżników, podczas którego globtroterzy opowiedzą o swoich niesamowitych przygodach, zaprezentują unikalne fotografie, a co najważniejsze, podpowiedzą, jak przygotować się do wyjątkowej, prowadzącej przez pustynie Afryki, wyprawy z udziałem dzieci.


Za sprawą Festiwalu Kulinarnego w Orbicie znajdzie się także coś dla miłośników dobrego jedzenia. W konkursie „Wrocławskie Smaki 2011” oraz licznych pokazach kulinarnych, odbywających się pod hasłem „Na wiosnę zdrowo i kolorowo na talerzu”, wezmą udział najlepsi wrocławscy kucharze.


Na targi warto wybrać się z dziećmi, gdyż specjalnie dla nich Hala Orbita zmieni się w Park Jurajski, w którym staną modele dinozaurów. W specjalnej piaskownicy dzieci będą mogły odkopać... szkielet prehistorycznego gada! Na stoisku Stowarzyszenia Delta, będącego właścicielem trzech JuraParków w Polsce, najmłodsi będą mieli okazję poznać najróżniejsze gatunki tych pradawnych stworzeń, pomalować ich figurki oraz zabrać je do domu wraz z wypisanym dyplomem paleontologa.


Więcej informacji na stronie www.mttwroclaw.pl


__
Międzynarodowe Tragi Turystyczne Wrocław 2011
8-10 kwietnia 2011, Wrocław, Hala Orbita
ul. Wejherowska 34

Godz. Otwarcia:

Piątek - dzień branżowy - 10:00-17:00
Sobota - 10:00-17:00
Niedziela - 10:00-15:00


Komentujesz: Kosmiczne atrakcje na Orbicie

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Tagi: wrocław, targi turystyczne, międzynarodowe targi turystyczne, cejrowski


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie