Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do inspiracji (227)

Konkurs fotograficzny Campus Freak Foto Fest.plŻeby wziąć udział w konkursie Campus Freak Foto Fest oprócz aparatu/kamery, potrzebny Ci jest pomysł i jego niezwykła realizacja. 

 


Masz do wyboru 2 kategorie: najbardziej kreatywne lub najbardziej zwariowane zdjęcie/film. Organizator liczymy na to, że przedstawisz jeden z jego produktów w sposób, jakiego jeszcze nie widział lub wciągniesz go w wir niepohamowanego szaleństwa i zabawy. Podziel się efektami swojej pomysłowości i zbieraj głosy internautów. Spokojnie, przewidzieliśmy, że Twoje „kreatywne szaleństwo” nie ma granic, dlatego również w konkursie nie obowiązują Cię żadne limity – wrzucaj tyle zwariowanych zdjęć i filmów ile dasz radę zrobić tej zimy. Teraz potrzebny jest Ci jakikolwiek sprzęt filmowy/fotograficzny, później gdy się rozkręcisz możesz potrzebować czegoś więcej, dlatego główną nagrodą w konkursie jest rewelacyjny aparat Canon EOS 60D, który pomoże Ci rozwinąć skrzydła Twojej kreatywności. 

 

Do wygrania jest też 3000 zł, wystarczająco dużo, żebyś mógł jeszcze choć na chwilę przedłużyć atmosferę beztroskiej zabawy, a jeśli Twoje zdjęcie powali na kolana niezapomniany wyjazd do Austrii wraz z osobą towarzyszącą jest Twój! Nawet jeśli nie uda Ci się zgarnąć nagrody głównej, nadal masz szansę na super nagrody. Do wygrania są jeszcze 2 aparaty Canon PowerShot S95 i produkty marki ”Campus” torby, plecaki i portfele, idealnie sprawdzające się zarówno na wyjazdach jak i na co dzień. Spiesz się, gdyż na ostateczną ocenę składa się również liczba oddanych na Twój wpis głosów. 

 

Przełam rutynę, daj upust swojej fantazji i przyłącz się do zabawy!!


Komentujesz: Konkurs fotograficzny Campus Freak Foto Fest.pl

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuWasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie