Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do inspiracji (340)

3. Warszawskie Targi Turystyczne PODRÓŻE


Kolejna, trzecia już edycja Warszawskich Targów Turystycznych PODRÓŻE odbędzie się w dniach 14-16 listopada 2014 roku na warszawskim Torwarze. Obok oferty wystawców z kraju i zagranicy magnesem dla gości jest bogaty program wydarzeń, a w nim: spotkania i warsztaty z podróżnikami czy kulinarne i muzyczne podróże po świecie.

Dzień branżowy
W trzeciej edycji Warszawskich Targów Turystycznych PODRÓŻE weźmie udział blisko 110 wystawców z 7 krajów (Dominikany, Iranu, Niemiec, Ukrainy, Wielkiej Brytanii, Włoch i Polski). Są wśród nich ośrodki promocji krajów i regionów, touroperatorzy, biura podróży, hotele, ośrodki SPA, uzdrowiska, przewoźnicy, dystrybutorzy produktów regionalnych i lokalnych, przegląd kuchni świata, wydawcy i media.

Wystawców i osoby związane z branżą turystyczną zapraszamy w piątek 14 listopada. O godzinie 12.00 na targowej scenie odbędzie się oficjalne otwarcie targów. Tuż po nim ogłoszenie wyników konkursów „Skarby Podróży” miesięcznika PODRÓŻE i „Gmina przyjazna turystom” wydawnictwa Municipium. Tego dnia odbędą się także workshopy Berlina i Sardynii, wykład o skuteczności reklamy regionu, ośrodka turystycznego czy biura podróży w telewizji, prasie i kinie, a także prezentacja Raportu PZOT.

Spotkania z podróżnikami
Festiwal Podróżników na Targach PODRÓŻE będzie okazją, by spotkać się ze znanymi, jak i mniej utytułowanymi podróżnikami, posłuchać o ich przygodach i doświadczeniach.

Gwiazdą soboty będzie bez wątpienia Wojciech Cejrowski - polski dziennikarz, satyryk, podróżnik, autor książek i publikacji prasowych, publicysta, członek The Explorers Club. Przez cały dzień można będzie słuchać barwnych opowieści z jego licznych wypraw i kupić książki z autografem autora.

Prezentacje krajów
Oprócz spotkań z podróżnikami, swoją wiedzę o świecie można będzie poszerzyć uczestnicząc w wykładach poświęconych różnym krajom. W programie workshopy i prezentacje gruzińskiej Adżarii, Jamajki, Kostaryki, Madagaskaru, Słowenii oraz Sri Lanki.

Muzyczne i kulinarne podróże po świecie
W sobotę organizatorzy zapraszają na koncert „Muzyczna Podróż po Ameryce Łacińskiej i Hiszpanii” - można będzie posłuchać romantycznych boler kubańskich, żywiołowych ranczer meksykańskich, energicznej kolumbijskiej cumbii, spokojnych melodii z Chile oraz namiętnych rytmów flamenco. Wystąpią artyści krakowskiej formacji flamenco-latino Aire Andaluz!

Szczegółowe informacje na stronie www.targipodroze.pl


Komentujesz: 3. Warszawskie Targi Turystyczne PODRÓŻE

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Tagi: warszawa, targi turystyczne


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie