Bieszczady

Re: Bieszczady

Postprzez edvinka » Czwartek, 21 Kwiecień 2011, 08:09

Kocham Bieszczady, polecam Polanczyk! to urocze uzdrowisko,niedaleko jeziora Solinskiego
edvinka

Dołączenie: Czwartek, 21 Kwiecień 2011, 08:01

Postprzez gabrysia6345 » Poniedziałek, 06 Czerwiec 2011, 17:46

Polecam bardzo fajnie!
gabrysia6345

Dołączenie: Poniedziałek, 06 Czerwiec 2011, 17:30

Postprzez grenadier » Środa, 29 Czerwiec 2011, 08:45

Byłem po 10 letniej przerwie. Hm - cywilizacji przybyło, ludzi przybyło, ale wciąż są miejsca baaardzo magiczne, jak na przykład szlak z Wetliny na pasmo graniczne. Zero ludzi... Bo na połoninach mało się nie zadeptaliśmy ;)
grenadier

Dołączenie: Środa, 29 Czerwiec 2011, 08:33

Postprzez Gela02 » Środa, 29 Czerwiec 2011, 23:28

Polańczyk jest piękny Bywam tam co roku i chyba nigdy mi się nie znudzi. Wszystkim zwiedzającym Bieszczady polecam zatrzymać się też nieco wcześniej i zobaczyć piękne okolice Krosna Rezerwat Przyrody Prządki który tworzy zespół ostańców skalnych, skały te sięgają nawet ponad 20m i niesamowite punkty widokowe. W drodze nad Solinę można też zwiedzić spokojny Rymanów Zdrój i napić się wody z uzdrowiskowych źródełek.Noclegi są naprawdę tanie a miejsce cudowne W tych okolicach wszystko jest piękne :] Morze jest przereklamowane Wszystkim poszukiwaczom przygód polecam aktywny wypoczynek w Bieszczadach
Gela02

Dołączenie: Środa, 29 Czerwiec 2011, 23:05

Postprzez sowa » Wtorek, 16 Sierpień 2011, 14:58

Co można robić ciekawego w Polańczyku, oczywiście oprócz wędrówek górskich? Mam właśnie zamiar wybrać się w Bieszczady i tak właśnie zastanawiam się nad Polańczykiem.
sowa

Dołączenie: Wtorek, 16 Sierpień 2011, 14:55

Postprzez angelika3100 » Sobota, 08 Październik 2011, 18:40

Oj tak , kocham Bieszczady , szczegolnie kiedy jest wiosna i lato. Cudowne kolory i nie przeszkadzaja mi tam nawet troszke zaniedbane ( powiedzmy sobie szczerze ) schroniska. Raz nocowalam w jednym , budze sie , a tu wielki karaluch. Super przygoda . Co do Bieszczad , no mam sentyment , bo uwielbiam chodzi. Te tereny podobaja mi sie tak samo jak Zakopane czy Gory Swietokrzyskie . Szkoda tylko ze mamy tak malo czasu na podroze po Polsce. Niestety obowiazki daja o sobie znac. Ostatnio w Bieszczadach bylam z 2 lata temu , na wakacjach. Tydzien odpoczynku i regeneracji z dala od cywilizacji ( co czasem dobrze wplywa na czlowieka). Co do ubioru w Bieszczady - przede wszystkim wygodnie i z dobrymi butami. Nie wyobrazam sobie dluzszej przechadzki w trampkach. Tylko wygodne trapery , bluza , pelerynka na deszcz i wielki turystyczny plecach z konserwa :) No wtedy moge wyruszac w pelni.
Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
angelika3100

Dołączenie: Sobota, 08 Październik 2011, 18:10

Postprzez vader_ama » Czwartek, 03 Listopad 2011, 11:34

Bieszczady to miejsce spokoju i ukojenia dusz. oddania sie naturze ktora w tym własnie miejscu ma Swoje humory zachcianki i wie czego od czlowieka wymaga. Jednym słowem Bieszczady są urocze i kochane kiedy się podbija szczyty gór. :ugeek:
vader_ama

Dołączenie: Czwartek, 03 Listopad 2011, 11:26

Postprzez propaganda87ona » Czwartek, 17 Listopad 2011, 14:35

Bieszczady to najwspanialsze miejsce w jakim byłam. Morze za dużo wody i turystów. Tatry za zdecydowanie za dużo turystów, A Bieszczady to woda, góry i można znaleźć :D miejsca bez turystów
propaganda87ona

Dołączenie: Czwartek, 17 Listopad 2011, 14:25

Poprzednia

Powróć do Polecane miejsca