Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?

Formularz rezerwacji noclegu

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dokonywać rezerwacji


bar wyniki wyszukiwania dla tego słowa (413) • Ścieżka dydaktyczna

  Ścieżka dydaktyczna

  Data dodania: 2014

  Wśród sosen, dębów, olch ukrywa się około 120 rekonstrukcji mezozoicznych gadów. Wybierając się w podróż do czasów dinozaurów dowiecie się jak wyglądał świat przed milionami lat, jak się zmieniał, co powodowało zmiany. Przyjrzycie się dinozaurom, dowiecie się w jaki sposób i... • Mapy aktualne, czyli jakie?

  Mapy aktualne, czyli jakie?

  Data dodania: 2014

  Najlepsza nawigacja? Taka, która doprowadzi do celu i nie sprowadzi na manowce. Aby się to udało, konieczne są aktualizacje map. Bez nich ma się szanse na dotarcie do wyznaczonego miejsca. Ale tylko szanse, bez żadnej pewności. Przebudowa drogi, niezapowiedziany remont nawierzchni, ruchu... • Jak powstają mapy cyfrowe?

  Jak powstają mapy cyfrowe?

  Data dodania: 2014

  Zastanawialiście się kiedyś jak powstają mapy? Co oprócz dobrze działającego systemu GPS jest potrzebne, by można było zobaczyć jak bezpiecznie dojechać z punktu A do punktu B? Za zwizualizowanie tych punktów odpowiedzialne są mapy. To dzięki nim kierowca jak po sznurku z... • Porady: Fabryczna nawigacja - lista samochodów, w których nie zaktualizujesz już map.

  Porady: Fabryczna nawigacja - lista samochodów, w których nie zaktualizujesz już map.

  Data dodania: 2014

  To już jest koniec. Twój nowo zakupiony samochód zdążył się zestarzeć. Ma kilka lat. Podobnie jak nawigacja. Ale do niej już nie kupisz nowej mapy Polski. W salonie co najwyżej usłyszysz słowa z piosenki: to już jest koniec, nie ma już nic... To nie żart. To ponura nawigacyjna z z... • Who is who w nawigacjach i mapach?

  Who is who w nawigacjach i mapach?

  Data dodania: 2014

  Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, kto odpowiada za mapę w Twojej nawigacji? Dla przeciętnego użytkownika nawigacji kluczowe jest, by prowadziła jak najlepiej i zawierała jak najświeższą mapę. Oczywiście mapę idealnie odwzorowującą aktualną sieć dróg. To, że takiej nie ma, w... • „Wakacje”

  „Wakacje”

  Data dodania: 2012

  W TYM ROKU RAZEM Z MOJA RODZINĄ,SPEDZILISMY BARDZO UDANE WAKACJE.BYLIŚMY W RÓZNYCH CIEKAWYCH MIEJSCACH NA CHORWACJI ORAZ ZWIEDZALISMY MIEJSCA W NASZEJ PIEKNEJ POLUDNIOWEJ POLSCE. W CHORWACJII BYLIŚMY NA WYSPIE RAB,ORAZ NA PLITVICKICH JEZIORACH.A W POLSCE ZWIEDZILIŚMY BYLIŚMY W MIEJSCACH BYLY...
 • Dom Na Rozceściu

  Dom Na Rozceściu

  Data dodania: 2011

  Rozceście to miejsce w centrum Koniakowa – urokliwej wsi znanej wszystkim z jedynych w swoim rodzaju koronek. Wokół przepiękne tereny Beskidów z malowniczymi trasami, a zimą wyciągi narciarskie o różnej trudności. Dom to miejsce ciche i przytulne. W ogrodzie znajduje się plac zabaw...